آگاهی از شرایط بیمه تکمیلی انفرادی ، چیزهایی که باید بدانید

4 ماه پیش
آگاهی از شرایط بیمه درمان تکمیلی انفرادی چیزهایی که باید بدانید

آگاهی از شرایط بیمه تکمیلی انفرادی ، چیزهایی که باید بدانید

شما اگر علاقه دارید بیمه تکمیلی خریداری نمایید قبل از هر اقدامی نیازمند به شناخت شرایط خرید این بیمه نامه هست. بیمه درمان تکمیلی به دو صورت انفرادی و گروهی ارایه می گردد.

اگر نیارمند بیمه درمان تکمیلی انفرادی هستید و می خواهید از شرایط خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان اطلاع پیدا کنید این مطلب را تا انتها بخواهید.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

بیمه درمان تکمیلی سامان برای بیمه‌گزار چه کاری انجام می‌دهد؟

معمولا همه شما عزیزان دارای دفترچه درمان بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی هستید.

دفترچه های تامین اجتماعی و خدمات درمانی مربوط به بیمه درمان پایه هستند که از طرف نهادهای ارایه می‌شوند. تمامی بیمه شدگان تامین اجتماعی و خدمات درمانی ابتدا از این دفترچه‌ها استفاده می‌کنند.

اما معمولا امکان دارد که هزینه‌های درمان شما عزیزان بیشتر از سقف تعهدات بیمه‌های پایه شود؛ که شما می توانید برای مازاد سقف تعهدات بیمه گر پایه را از بیمه تکمیلی استفاده کنید.

شرایط بیمه تکمیلی انفرادی سامان برای مدت انتظار

در بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان پوشش جراحی ۳ ماه دوره انتظار و پوشش زایمان ۹ ماه دوره انتظار دارد. که بیمه‌گزار جهت استفاده از این دو پوشش باید این دوره را بگذراند.

شاید بخواهید بدانید: سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان چقدر است؟

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

انواع دیگر بیمه تکمیلی

شرایط استفاده از بیمه تکمیلی انفرادی سامان بسیار ساده‌تر و راحت تر از بیمه درمان گروهی سامان است.

بیمه درمان گروهی سامان برای شرکت ها و کارخانه ها و سازمان ها صادر می گردد.

تقاضای بیمه درمان گروهی از سوی کارفرمایان و صاحبان مشاغل ارایه می گردد و مطابق قوانین بیمه مرکزی و بیمه سامان، تعداد بیمه شدگان در بیمه درمان تکمیلی گروهی سامان باید بالای ۵۰ نفر باشند و همچنین بیمه تامین اجتماعی یا بیمه پایه آن‌ها نیز باید از طرف همان شرکت یا سازمان رد شده باشد.

اما در بیمه انفرادی هر فرد کافی است که درخواست بیمه تکمیلی را ارایه کند.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

شرایط بیمه تکمیلی انفرادی سامان برای استفاده از پوشش زایمان

هزینه زایمان طبیعی یا سزارین توسط شرکت های بیمه گر بازرگانی و بیمه گرهای پایه تحت عنوان بیمه تکمیلی و به عنوان پوشش اضافی در بیمه تکمیلی قرار می گیرد تا هزینه های جراحی، بستری و زایمان را پرداخت نماید.
بیمه زایمان به عنوان پوشش تابعه در بیمه درمان تکمیلی بوده که بطور کلی این خدمات بصورت گروهی یا سازمانی ارائه می شود، اما در شرکت بیمه سامان طرح بیمه تکمیلی برای استفاده از پوشش زایمان بصورت انفرادی یا خانواده نیز قابل تهیه است.

یکی از مهمترین فواید بیمه های تکمیلی برای زایمان، آن است که بیمه شدگان می توانند میزان تعهدات خود را از ۵۰۰٫۰۰۰تومان تا ۵۰٫۰۰٫۰۰۰تومان انتخاب نمایند. در بیمه های تکمیلی انفرادی نیز پوشش زایمان بسته به نوع طرح انتخابی متفاوت و ثابت می باشد.

شاید بخواهید بدانید: نکات ضروری در انتخاب بیمه درمان تکمیلی برای زایمان

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

شرایط استفاده از پوشش جراحی عیوب انکساری چشم

بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان دارای پوشش جراحی عیوب انکساری چشم است که متقاضیان بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان می توانند با خرید این بیمه نامه برای اعمال جراحی چشم استفاده نمایند البته در صورتی که جمع قدرمطلق نمره هر دو چشم باید بالاتر از ۳ دیوپتر باشد.

شرایط استفاده از پوشش دارو ویزیت

بسیاری از بیمه شدگان تامین اجتماعی و سایر بیمه گرهای پایه نسبت به هزینه های روتین درمانی نیز نگرانی دارند که یکی از این هزینه های درمانی، هزینه های مربوط به دارو و ویزیت می باشد.

بیمه درمان انفرادی سامان، هزینه های ویزیت پزشک و دارو را طبق تعرفه بیمه مرکزی با کسر ۱۰درصد فرانشیز پرداخت می نماید.

در بیمه تکمیلی انفرادی سامان پوشش هزینه‌های دارو و ویزیت و استفاده از خدمات اورژانسی به جز موارد بستری توسط بیمه تکمیلی پرداخت می‌شود.

 

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

آگاهی از شرایط بیمه تکمیلی انفرادی ، چیزهایی که باید بدانید

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

صد هزار تومان تخفیف خرید بیمه تکمیلی انفرادیثبت نام
+