آیا بیمه تکمیلی شامل دندانپزشکی میشود؟

3 سال پیش
آیا بیمه تکمیلی شامل دندانپزشکی میشود؟

ایا بیمه تکمیلی شامل دندانپزشکی میشود

یکی از پرهزینه ترین خدمات درمانی هزینه های مربوط به دندانپزشکی است. هزینه های دندانپزشکی در حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد کل هزینه های درمانی در کشور ار شامل می شوند. بیمه دندانپزشکی به عنوان یکی از پوشش های بیمه تکمیلی در نظر گرفته می شود(ایا بیمه تکمیلی شامل دندانپزشکی میشود).

مشکلات و بیماری های دهان و دندان در کشور ما بسیار پرهزینه است به طوری که همه افراد حداقل سالی یکبار به دندانپزشکی مراجعه می کنند.

منظور از بیمه دندانپزشکی در حقیقت پوشش‌هایی برای رفع عیوب و مشکلات و دردهای دندانی است. همین موضوع باعث تمایل بسیاری از افراد به خرید بیمه تکمیلی شده و همچنین ضرورت توجه بیمه‌های پایه درمانی را نسبت به این خدمات نشان‌ می‌دهد. در ادامه به پوشش های بیمه دندانپزشکی می پردازیم:

بهترین پوشش دندان پزشکی بیمه درمان تکمیلی

شرکت های بیمه پوشش های مربوط به بیمه دندانپزشکی را در قالب بیمه تکمیلی ارائه می دهند که برای استفاده از این پوشش در بیمه درمان تکمیلی باید شرایط خاصی را رعایت نمایید یکی از آن شرایط عضویت در شرکت هایی با تعداد نفرات بالای ۵۰ نفر است. هر قدر تعداد نفرات بیشتر شود سقف پوشش دندانپزشکی افزایش می یابد.

اما بیمه سامان اقدام به ارائه بیمه درمان تکمیلی انفرادی نمود که در این بیمه نامه هر فرد به تنهایی می تواند این بیمه نامه را خریداری نماید و از پوشش دندانپزشکی استفاده نماید.

شاید بخواهید بدانید: سقف تعهدات دندانپزشکی در طرح های مختلف بیمه درمان انفرادی سامان

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

بیمه تکمیلی دندانپزشکی انفرادی سامان

شرکت بیمه سامان پوشش دندانپزشکی را در قالب طرح های درمان تکمیلی انفرادی ارائه کرده است که این طرح ها از ۱۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان هزینه های دندانپزشکی را در طول یک سال پوشش می دهد. طرح های مختلف بیمه درمان تکمیلی سامان و سقف پوشش دندانپزشکی آن به صورت ذیل است:

طرح مهر سامان: ۱۰۰٫۰۰۰ تومان

طرح سروش سامان: ۲۰۰٫۰۰۰ تومان

طرح شمیم سامان: ۵۰۰٫۰۰۰ تومان 

طرح وصال سامان: ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان 

طرح عقیق سامان: ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

نکات مهم بیمه تکمیلی دندانپزشکی بیمه سامان

  • لازم به ذکر است پرداخت خسارت برای خدمات ایمپلنت، ارتودنسی، دندان مصنوعی و جراحی لثه تحت پوشش خدمات دندانپزشکی نیست.
  • برای دریافت این پوشش الزامی برای انجام آزمایشات و چکاپ وجود ندارد.

شاید بخواهید بدانید: آگاهی از شرایط بیمه تکمیلی انفرادی ، چیزهایی که باید بدانید

خدمات بیمه دندانپزشکی سامان چگونه است؟

در بیمه تکمیلی سامان خدمات دندانپزشکی به دو صورت ارائه می گردد:

۱) حالت اول:

در حالت اول بیمه‌ تکمیلی سامان با تعدادی مراکز دندانپزشکی و مطب های دندانپزشکی قرارداد دارد که شما می توانید با دریافت معرفی نامه به این مراکز مراجعه نمایید و از خدمات دندانپزشکی تنها با پرداخت فرانشیز استفاده نمایید.

۲) حالت دوم:

شما‌ می‌توانید به سایر مراکز دندانپزشکی که با بیمه سامان طرف قرارداد نیست مراجعه کنید و از خدمات دندانپزشکی استفاده نمایید.

بعد از مراجعه، امکان دریافت هزینه‌های پرداخت شده از بیمه تکمیلی وجود دارد.

البته ممکن است در بعضی مواقع برای دریافت هزینه از شرکت بیمه نیاز به تأیید پزشک معتمد بیمه یا انجام رادیوگرافی قبل و بعد از درمان داشته باشید.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

 

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+