بهترین بیمه تکمیلی کدام است؟

2 سال پیش
بهترین بیمه درمان تکمیلی کدام است؟

بهترین بیمه تکمیلی کدام است؟

زمانی که در مورد بهترین بیمه تکمیلی صحبت می کنیم بدین معنا است که باید اطلاعات دقیق و مشخصی در خصوص انواع بیمه‌های درمان تکمیلی بدست آوریم. بیمه تکمیلی برای هر شخص کاربرد خاص خود را دارد یعنی اینکه هر فردی با خرید بیمه درمان تکمیلی توقعات و پوشش های مورد نظر خود را در نظر دارد.  در این مقاله به شما عزیزان کمک می کنیم تا معیارهای انتخاب بهترین بیمه درمان تکمیلی را بشنایید (بهترین بیمه تکمیلی کدام است؟).

کدام شرکت بیمه، بهترین بیمه تکمیلی ارائه می دهد؟

شرکت های بیمه گر شاخه های متفاوت بیمه ای را از قبیل بیمه شخص ثالث، مسئولیت، بیمه بدنه خودرو، بیمه های مهندسی، بیمه درمان مسافرتی، بیمه های حوادث و غیره را ارائه می دهند و هر بیمه نامه مختص یک گروه و طبقه خاص می باشد. اما در میان شاخه های مختلف بیمه ای، بیمه درمان تکمیلی به عنوان یک بیمه نامه خاص مطرح می گردد که به دو صورت درمان گروهی و انفرادی ارائه می گردد.

بسیاری از شرکت های بیمه گر، ارائه خدمات درمان تکمیلی را فقط معطوف به بیمه های درمان گروهی نموده اند و ریسک های مرتبط با درمان انفرادی را قبول نمی کنند. در میان شرکت های بیمه تنها شرکتی که اقدام به ارائه بیمه درمان تکمیلی انفرادی نموده است، شرکت بیمه سامان می باشد که در قالب بیمه درمان خانواده با طرح های و پوشش های متنوع ارائه کرده است (بهترین بیمه تکمیلی کدام است؟).

شاید بخواهید بدانید: بیمه درمان تکمیلی سامان طرح عقیق

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

معیارهای انتخاب بهترین بیمه درمان تکمیلی

هر ساله بیمه مرکزی اقدام به رتبه بندی شرکت های بیمه گر بر اساس معیارهای و شاخص های متنوعی می نماید اسن معیارها و شاخص ها به شرح ذیل می باشد:

 • توانگری مالی :
  توانگری مالی بدین معنا است که شرکت بیمه گر تا چه میران توانایی عمل به تعهدات خود در آینده را دارد؟ شرکت بیمه سامان به مدت ۱۰ سال است که داری سطح توانگری یک است.
 • رضایت مشتری :
  در مورد رضایت مشتری شاخص هایی نظیر جبران خسارت، پاسخگویی و پشتیبانی شرکت بیمه ردر نظر گرفته شده است.
 • پوشش‌های مناسب :
  شرگت های بیمه در شاخه های مختلف بیمه ای پوشش های مختص به خود را ارائه می دهند و این پوشش ها با توجه به نیازهای متقاضیان بیمه ارائه می گردد.
 • گستردگی مراکز پرداخت خسارت
 • تنوع و تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

بهترین به لحاظ تعداد مراکز درمانی

در خصوص بیمه تکمیلی تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد حرف اول را می زند. هر مقدار که تنوع و تعداد مراکز درمانی بیشتر باشد قطعا بیمه شدگان راحتر می توانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی استفاده نمایند.

در مورد شرکت بیمه سامان اکثر مراکز درمانی که با بیمه های پایه طرف قرارداد هستند با شرکت بیمه سامان هم طرف قرارداد می باشند. این مراکز درمانی شامل بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها و آزمایشگاه‌ها و …. هستند.

به صورت کلی در صورت مراجعه به مراکز درمانی غیر طرف قرارداد با بیمه نامه‌های تکمیلی، بیمه شده باید هزینه‌‌های لازم را پرداخت کرده و سپس به منظور دریافت هزینه، با ارائه مدارک و پرونده‌‌های پزشکی خود به مراکز پرداخت خسارت بیمه درمان تکمیلی شرکت بیمه خود مراجعه نمایید.

شاید بخواهید بدانید: چطور از بیمیو بیمه درمان تکمیلی به صورت آنلاین بخریم؟

بهترین بیمه تکمیلی به لحاظ قیمت

به شما متقاضیان بیمه درمان تکمیلی توصیه می گردد که به قیمت بیمه تکمیلی کمتر توجه کنند و بیشتر به پوشش های ارائه شده توسط شرکت بیمه توجه کنند

ارزانترین بیمه، کامل‌ترین بیمه از لحاظ پوشش دهی نبوده و در بیمه نامه‌های تکمیلی اگر شما حق بیمه کمتری پرداخت کنید بالتبع سقف پوشش کمتری هم خواهید داشت. شرکت بیمه سامان طرح های متنوع درمان تکمیلی انفرادی با پوشش های متنوع را ارائه کردع است که شما متقاضیان بیمه تکمیلی می توانید از مان طرح های بیمه درمان انفرادی یک طرح را انتخاب و خریداری نمایید.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

۵ نکته برای خرید بهترین بیمه تکمیلی

نکته اول: فرق طرح های بیمه تکمیلی 

طرح های مختلف بیمه تکمیلی ساماندارای پوشش های متفاوتی می باشند به عنوان مثال طرح عقیق سامان دارای پوشش جراحی ۷۵ میلیون تومانی، طرح وصال پوشش جراحی ۳۰ میلیون تومانی و طرح شمیم پوشش جراحی ۱۶ میلیون تومانی. پس با توجه به نیاز خود طرح متناسب با نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید.

نکته دوم: چرا قیمت بیمه تکمیلی در طرح مختلف با هم فرق دارد؟

حق بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان در طرح های مختلف برای رده های سنی با هم متفاوت است. گرانترین و کاملترین طرح بیمه درمان انفرادی سامان طرح عقیق و ارزانترین آن طرح نسیم می باشد که هر کدام پوشش های متنایب با حق بیمه دریافتی را دارند.

نکته سوم: فرانشیز و تفاوت های آن در طرح های مختلف بیمه تکمیل درمان

در بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی سامان فرانشیز برای تمامی طرح ها ۱۰ درصد می باشد.

نکته چهارم: شرایط سنی و تاثیر آن بر بیمه تکمیلی

نکته حائز اهمیت در بیمه تکمیلی انفرادی سامانحق بیمه های متفاوت برای رده های سنی متفاوت است در بیمه درما انفرادی سامان ۴ رده سنی در نظر گرفته شده است رده سنی ۰ تا ۱۵ سال، رده سنی ۱۶ تا ۵۰ سال، رده سنی ۵۱ تا ۶۰ سال و رده سنی ۶۱ تا ۷۰ سال که برای هر رده سنی با توجه به طرح ها و پوشش های ارائه شده حق بیمه های مشخصی در نظر گرفته شده است.

نکته پنجم: کدام مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه های تکمیلی هستند؟

شما با کلیلک بر روی دکمه مراکز درمانی طرف قرارداد می توانید مراکز درمانی طرف قرارداد را مشاهده نمایید.

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

1
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+