بهترین بیمه درمان تکمیلی را چگونه انتخاب کنم؟

2 سال پیش

بهترین بیمه درمان تکمیلی را چگونه انتخاب کنم؟

بسیاری از بیمه شدگان تامین اجتماعی یا سایر بیمه گرهای پایه فکر می کنند که با داشتن این دفترچه بیمه ها می توانند تمامی هزینه های درمانی خود را تحت پوشش قرار دهند (بهترین بیمه درمان تکمیلی را چگونه انتخاب کنم؟)

.

حتما همه شما عزیزان این نکته را می دانید که خیلی نمی‌توان روی دفترچه بیمه تامین اجتماعی حساب باز کرد. برای همین شرکت بیمه سامان بیمه درمان انفرادی را ابداع نموده تا تمامی افراد با هر رده سنی بتوانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی استفاده نمایند.

شاید بخواهید بدانید: ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

تفاوت بیمه درمان گروهی و انفرادی

تا قبل از اینکه شرکت بیمه سامان بیمه درمان انفرادی یا بیمه نامه درمان خانواده را به بازار بیمه ارائه دهد، بیمه تکمیلی تنها در قالب درمان گروهی ارائه می گردید بدین معنا که شرکت‌ها و ادارات بزرگ لیست کارکنان خود را به شرکت بیمه سامان می‌دادند تا طی یک قرارداد یکساله بین شرکت بیمه سامان و شرکت مورد نظر تمامی پرسنل به همراه خانواده های آنها تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی سامان قرار می گرفتند.

شاید بخواهید بدانید: سفارش آنلاین بیمه درمان تکمیلی

طرح های مختلف درمان انفرادی

شرکت‌ بیمه سامان در حال حاضر خدمات بیمه تکمیلی را به صورت انفرادی در قالب طرح های متنوع می‌فروشند که بر اساس حق بیمه های متفاوت‌شان دسته‌بندی می‌شوند. در طرح‌های ارزان‌قیمت بیمه درمان انفرادی سامان با یک حق بیمه ناچیز سالانه، سقف معینی پوشش بیمه در اختیار خواهید داشت.

اگر بخواهید پوشش های درمانی کامل‌تر و جامع تری را داشته باشید، باید حق بیمه بیشتری پرداخت نمایید.

سامانه فروش آنلاین بیمیو پنج طرح درمان تکمیلی پیشنهادی را برای بیمه تکمیلی درمان انفرادی را معرفی می نماید. که هر کدام سقف تعهدات شرکت بیمه سامان با پوشش های متفاوت را ارائه می دهد. توجه داشته باشید که شرکت‌ بیمه سامان این طرح‌های درمانی را برای رده های مختلف سنی در نظر گرفته‌اند و افراد مسن‌تر برای دریافت چنین خدماتی باید حق بیمه بیشتری بپردازند.

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+