بیمه درمان تکمیلی زنان خانه‌دار

3 سال پیش
بیمه درمان تکمیلی زنان خانه‌دار

بیمه درمان تکمیلی زنان خانه‌دار

شرکت بیمه سامان در سال های اخیر اقدام به ارائه بیمه درمان تکمیلی انفرادی در قالب بیمه درمان تکمیلی زنان خانه دار ارائه نموده است. در بیمه درمان تکمیلی زنان خانه دار هزینه های ناشی از درمان پزشکی ،داروها ، جراحی و یا هر عامل که در راستای درمان امراض باشد را در ازای دریافت حق بیمه جبران می کند ، سالیانه افراد زیادی در نزدیکی ما دچار بیماری می شوند که باید هزینه های درمان را ازجیب پرداخت کنند که در این مورد ضرورت دریافت بیمه تکمیلی زیاد می شود (بیمه درمان تکمیلی زنان خانه‌دار).

خدمات تامین اجتماعی بیمه زنان خانه دار

یکی از خدماتی که در سازمان تامین اجتماعی ارائه می گردد بیمه زنان خانه دار است. تمامی زنان خانه دار بین ۱۸ تا ۵۰ سال می توانند به شعب ادارات بیمه تامین اجتماعی مراجعه نمایند و تقاضای بیمه نامه نمایند.

انواع بیمه تامین اجتماعی زنان خانه دار

نوع اول با حق بیمه ۱۲ درصد است و شامل بازنشستگی می‌شود.

نوع دوم با حق بیمه  ۱۴ درصدی شامل بازنشستگی و فوت و نوع سوم که گرانترین است با حق بیمه ۱۸ درصدی شامل بازنشستگی، فوت و از کار افتادگی می‌شود.

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

بیمه های درمان تکمیلی سامان

در بیمه تکمیلی سامان بیمه گذارانی که درخواست خرید این نوع بیمه نامه را دارند. باید دارای بیمه گر اول یا پایه باشند و بیمه گر دوم  که در قرارداد بیمه سامان می باشد.

متعهد به  جبران بخشی از هزینه های درمان مانند هزینه های بیمارستانی، جراحی، پاراکلینیکی و غیره….. براساس تعهدات مندرج در قرارداد فیمابین می باشد. که تمام یا بخشی از فرانشیز تعین شده در بیمه های درمان تکمیلی معمولاً از طرف بیمه گر اول تامین می گردد.

بیمه درمان خانواده (درمان تکمیلی انفرادی سامان) :

در بیمه تکمیلی انفرادی سامان که با عنوان بیمه درمان خانواده ارائه می گردد. افراد و یا خانواده ها می توانند با پرداخت حق بیمه بالاتر نسبت به درمان تکمیلی گروهی تا سقف معینی تحت پوشش قرار بگیرند. این نوع بیمه نامه در قالب طرح های متنوع با نام های طرح عقیق، طرح مهر، طرح نسیم، طرح وصال، طرح سروش و طرح شمیم سامان ارائه می گردد.

شاید بخواهید بدانید: بیمه درمان تکمیلی سامان طرح عقیق

پوشش های بیمه تکمیلی زنان خانه دار

بیمه تکمیلی زنان خانه دار هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد.

تفاوت بیمه تامین اجتماعی با بیمه درمان تکمیلی

دفترچه بیمه تامین اجتماعی و یا سایر بیمه های پایه در زمان مراجعه فرد بیمه شده به پزشک یا بیمارستان درصد مشخص و اندکی از هزینه های درمان پوشش داده می‌شود. برای مواردی که هزینه درمانی قابل توجه است می‌بایست بیمه تکمیلی داشته باشید.

حق بیمه درمان تکمیلی زنان خانه دار چقدر است؟

حق بیمه درمان تکمیلی با توجه به سن و نوع طرح انتخابی هر فرد متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به لینک زیر مراجعه تمایید.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی
فرانشیز بیمه درمان تکمیلی زنان خانه دار سامان چقدر است؟

فرانشیز بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان ۱۰% است.

دوره انتظار استفاده از بیمه تکمیلی زنان خانه دار چقدر است؟
دوره انتظار زایمان: ۹ ماه
جراحی: ۳ ماه

شاید بخواهید بدانید: طرح وصال بیمه درمان تکمیلی سامان

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+