بیمه درمان تکمیلی شرکتی یا کارگاه‌های کمتر از ۵۰ نفر

3 سال پیش
بیمه درمان تکمیلی شرکتی یا کارگاه‌های کمتر از ۵۰ نفر

بیمه درمان تکمیلی شرکتی یا کارگاه‌های کمتر از ۵۰ نفر

یکی از دغدغه های بسیاری از شرکت ها و کارگاه های کوچک تامین نیازهای درمانی پرسنل خود است. همانطور که می دانید بیمه تکمیلی در بسیاری از شرکت های بیمه فقط برای شرکت هایی صادر می گردد که بالای ۵۰ نفر پرسنل داشته باشند و این قانون برای بسیاری از شرکت های زیر ۵۰ نفر یک معضل است و انها نمی توانند از مزایای بیمه درمان تکمیلی استفاده نمایند (بیمه درمان تکمیلی شرکتی یا کارگاه‌های کمتر از ۵۰ نفر).

برای صدور بیمه نامه درمان گروهی عوامل مختلفی درگیر هستند به عنوان مثال  ضریب خسارات بیمه درمان سال گذشته بیمه گذار در کاهش یا افزایش حق بیمه درمان گروهی جدید، تاثیر گذار است.

میانگین سنی بیمه شدگان بیمه تکمیلی و نوع فعالیت بیمه گذار در شرکت و یا کارگاه مورد نظر در تعیین حق بیمه درمان تکمیلی گروهی٬ تاثیر گذار است.

تعداد بیمه شدگان درمان تکمیلی به همراه افراد تحت تکفل در کاهش یا افزایش حق بیمه درمان تکمیلی گروهی٬ تاثیر گذار است

انتخاب میزان فرانشیز  (۱۰، ۲۰، ۳۰ درصد) در کاهش یا افزایش حق بیمه تکمیلی،تاثیر گذار است.

استعلام حق بیمه درمان گروهی، پس از تکمیل فرم پیشنهاد یا نامه درخواست کتبی و ارائه اطلاعات مربوطه، پس از ۲ الی ۳ روز کاری (بسته به نوع تعهدات و تعداد بیمه شدگان) اعلام می گردد.

یکی از مهمترین چالش های افراد، ارگان‌ها، اصناف و شرکت ها احراز گروه بودن افراد است، بطوریکه بتوانند در قالب یک گروه از خدمات بیمه درمان تکمیلی گروهی استفاده نمایند.

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

شرایط بیمه درمان تکمیلی برای کارگاه‌های کمتر از ۵۰ نفر

همانطور که در بالا اشاره شده بیمه درمان تکمیلی گروهی فقط برای شرکت های بالای ۵۰ نفر صادر می گردد ولی شرکت بیمه سامان در سال های اخیر با ارائه بیمه نامه درمان انفرادی با عنوان بیمه درمان خانواده توانسته است مشکل بسیاری از شرکت های زیر ۵۰ نفر را برطرف کند در این بیمه نامه شرک های کمتر از ۵۰ نفر می توانند بیمه امه درمان خانواده را در قالب بیمه درمان گروهی با پوشش های متنوع و حق بیمه های متنوع و متناسب با رده شغلی هر فرد خریداری نمایند.
بنابراین بهترین پیشنهاد برای کارگاه ها و شرکت های کمتر از ۵۰ نفر،  بیمه تکمیلی انفرادی یا بیمه تکمیلی خانواده است.
بیمیو به عنوان تنها وب سایت صدور بیمه نامه های شرکت بیمه سامان می تواند شما را در خرید این بیمه نامه یاری نماید. کارشناسان ما در بیمیو آماده ارائه مشاوره رایگان به شما متقاضیان است.

مزیت‌های بیمه درمان انفرادی برای کارگاه‌های کمتر از ۵۰ نفر

اگرچه مزیت از نظر شرکت‌ها و افراد مختلف می تواند متفاوت باشد، اما برخی از مهمترین مزیت‌های بیمه تکمیلی انفرادی برای کارگاه‌های کمتر از ۵۰ نفر به شرح ذیل می باشد:

۱- امکان خرید بیمه تکمیلی، بدون بیمه گر پایه

۲- امکان خرید بیمه تکمیلی، صرفا توسط برخی از افراد در کارگاه

۳- امکان خرید بیمه تکمیلی، در طرح های مختلف توسط بیمه شده

۴- امکان خرید بیمه تکمیلی، صرفا توسط برخی از اعضاء خانواده

۵- امکان خرید بیمه تکمیلی، توسط افرادی خارج از لیست تامین اجتماعی

 

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+