بیمه درمان تکمیلی مخصوص خانواده‌ها

3 سال پیش
بیمه درمان تکمیلی خانواده ها

بیمه درمان تکمیلی مخصوص خانواده‌ها

همانطور که می دانید هر ساله هزینه های درمانی و تعرفه های مرتبط با آن سنگین تر می گردد. این هزینه ها زمانی سنگین تر می گردد که فرد بیمه شده نیاز به جراحی و یا بستری شدن در بیمارستان داشته باشد (بیمه درمان تکمیلی مخصوص خانواده‌ها).

طرح جدید بیمه درمان تکمیلی خانواده بیمه سامان

درمان تکمیلی انفرادی یا درمان خانواده از جمله محصولات مورد توجه بسیاری از هموطنان در طی سال‌های گذشته بوده است ولی در در گذشته، بیمه تکمیلی تنها به صورت گروهی صادرمی گردیده است و امکان صدور بیمه درمان به صورت فردی یا خانوادگی وجود نداشت.

بیمه سامان به ارائه یک طرح جذاب و جدید با عنوان بیمه درمان خانواده یا درمان تکمیلی انفرادی امکان خرید و استفاده هموطنان عزیز را فراهم نموده است. این بیمه نامه دارای طرح های متعددد درمانی با پوشش های متنوع است که در قالب شش گروه مطرح گردیده است این طرح ها شامل طرح‌های «نسیم سامان»، «مهر سامان»، «سروش سامان»، «شمیم سامان»، «وصال سامان» و «عقیق سامان» است.

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

مزیت بیمه درمان خانواده 

جذابیت و مزیت اصلی بیمه درمان خانواده هدم نیاز به بیمه گر پایه است. در طرح درمان خانواده فرد بیمه شده می تواند بیمه پایه نداشته باشد. همانطو ر که می دانید یکی از الزامات بیمه درمان تکمیلی در اختیار داشتن دفترچه بیمه پایه نظیر بیمه تامین اجتماعی، بیمه سلامت، خدمات درمانی و …. است.

در بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان افراد می توانند با پرداخت اضافه نرخ ۱۸ درصدی اقدام به خرید بیمه تکمیلی نمایند. حق بیمه درمان خانواده از حداقل یک میلیون و ۹۵۰ هزار ریال (یکصد و نود هزار تومان) تا حداکثر ۲۶ میلیون ریال (دو میلیون و ششصد هزار تومان) به صورت سالانه خواهد بود. این حق بیمه به صورت ۳۰ درصد نقد و مابقی در شش قسط قابل پرداخت است. افزون بر این، در صورت پرداخت نقدی حق بیمه، ۱۰ درصد تخفیف برای بیمه گذار منظور خواهد شد. هچنین دارندگان بیمه‌های عمر بیمه سامان نیز از تخفیف حق بیمه درمان خانواده سامان برخوردار خواهند شد.

شاید بخواهید بدانید: بیمه درمان تکمیلی مشاغل آزاد

پوشش های بیمه درمان خانواده

بیمه درمان خانواده سامان پوشش های متنوع درمانی را ارائه می دهد این پوشش ها شامل پوشش های هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد. علاوه بر اینکه برای نخستین بار هزینه‌های سه گروه نازایی، عیوب انکساری هر دو چشم و سمعک نیز تحت پوشش قرار گرفته است.

بیمه درمان خانواده سامان برای بیمه نامه‌های تمدیدی بیمه سامان خانواده فاقد دوره انتظار بوده و بلافاصله بعد از تایید بیمه‌گر و واریز حق بیمه، بیمه گذار تحت پوشش  قرار خواهد گرفت.

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+