بیمه مسافرتی خارج از کشور سامان

2 سال پیش
بیمه مسافرتی خارج از کشور سامان

بیمه مسافرتی خارج از کشور سامان

بیمه درمان مسافرتی سامان به عنوان یک بیمه نامه با پوشش های درمانی بیمه گذار را در برابر حوادث و خطرات احتمالی محافظت می کند. این بیمه نامه برای بسیاری جهت اخذ ویزا از بسیاری از سفارتخانه ها ضروری است بدین ترتیب که متقاضی ویزا باید در هنگام تقاضا برای ویزا باید بیمه درمان مسافرتی متناسب با ویزا را دریافت نماید. این بیمه نامه هزینه های مختلف درمانی ناشی از حادثه در هنگام سفر را تحت پوشش قرار می دهد.(بیمه مسافرتی خارج از کشور سامان)

همچنین این بیمه مسافرتی سامان با داشتن سامانه چمدان یاب خیال شما بیمه گذاان و مسافران عزیز را بابت هزینه های های ناشی از گم شدن چمدان ویا مدارک مانند پاسپورت و بلیط راحت می کند.

شاید بخواهید بدانید: انواع بیمه مسافرتی

طرح های مختلف بیمه های مسافرتی سامان

  1. تمامی نقاط جهان
  2. تمامی نقاط جهان به جزء آمریکا و کانادا
  3. کشورهای اروپایی (عضو معاهده شنگن)
  4. خاورمیانه و آفریقا
  5. عربستان سعودی
  6. سوریه و عراق
  7. ترکیه
  8. کشورهای حوزه خلیج فارس

با توجه به اینکه این مناطق با یکدیگر همپوشانی دارند کارشناسان بیمیو می بایست، در مورد هر کشور منطقه ای که شامل محدوده کمتری باشد را به مشتری اعلام نمایند. سفارتخانه هایی که بیمه نامه های مسافرتی سامان را نمی پذیرند عبارتند از دانمارک، اتریش

شاید بخواهید بدانید: بیمه مسافرتی پاسداران

کارشناسان بیمه مسافرتی سامان باید به طور دقیق به بیمه گذاران مشاوره های لازم را بدهند سامانه فروش آنلاین بیمیو در قالب سامان بیمه به شما متقاضی بیمه مسافرتی این اطمینان را می دهد که برای خرید انواع بیمه مسافرتی سامان مشاوره های رایگان در هر ساعت از شبانه روز را ارائه دهد.

داشتن بیمه مسافرتی سامان برای سفر به کشور های حوزه شنگن الزامی می باشد.

کشورهای عضو محدوده شنگن عبارتند از ۲۸ کشور :

آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتقال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوانی، چک، ایسلند، مالت و یونان.

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+