بیمه مسافرتی پاسداران

2 سال پیش
خرید بیمه مسافرتی در خیابان پاسداران

بیمه مسافرتی پاسداران

شاید برای بسیاری از شما عزیزان این سوال پیش آمده است که برای تهیه بیمه مسافرتی سامان در منطقه پاسداران باید چکار کنیم؟

نمایندگی ۵۱۷۶ بیمه سامان به عنوان یکی از نمایندگی های معتبر بیمه سامان در منطقه پاسداران به شما این امکان را می دهد تا بیمه مسافرتی سامان را در کمترین زمان ممکن در محدوده مناطق ۱، ۲ و ۳ تهران و بخصوص در منطقه پاسداران دریافت نمایید.

نمایندگی ۵۱۷۶ بیمه سامان در منطقه اختیاریه و با داشتن ۵ نمایندگی در فرمانیه، دیباجی، قیطریه، پاسداران و دولت تمامی خدمات بیمه ای را به شما عزیزان ارائه می دهد. شما متقاضیان سفر به خارج از کشور می توانید هم به صورت مراجعه حضوری و هم به صورت آنلاین از طریق لینک خرید بیمه مسافرتی سامان در سامان بیمه نسبت به خرید بیمه مسافرتی سامان اقدام نمایید.

شاید بخواهید بدانید: بیمه مسافرتی شامل چیست؟

خرید بیمه مسافرتی در منطقه پاسداران

برای خرید بیمه مسافرتی سامان باید پاسپورت معتبر که حداقل ۶ ماه تاریخ داشته باشد در اختیار داشته باشید که از طریق کد ملی شما و تاریخ تولد و مدت زمان سفر شما هب کشور مقصد می توانید حق بیمه مربوطه را پرداخت نمایید و با خیال راحت به سفر بروید و در طول سفر اگر برای شما حادثه یا خسارتی اتفاق افتاد می توانید از پوشش های بیمه مسافرتی سامان استفاده نمایید.

پوشش های بیمه مسافرتی سامان شامل انواع هزینه های درمانی مانند هزینه دندانپزشکی و ویزیت دارو و هزینه های مربوط به سرقت چمدان و مدارک و یا حتی هزینه های مربوط به تاخیر یا لغو سفر را دریافت نمایید.

شاید بخواهید بدانید: بیمه مسافرتی چیست؟

بیمه مسافرتی سامان را به عنوان یک برند برتر در میان سایر شرکت های بیمه گر می توانید از نمایندگی ۵۱۷۶ بیمه سامان واقع در منطقه پاسداران خریداری نمایید و نمایندگی ۵۱۷۶ بیمه سامان هم به صورت حضوری و هم به صورت انلاین امکان خرید این بیمه نامه را در کمترین زمان به شما رائه می دهد.

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+