ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

12 ماه پیش
ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

شرکت بیمه سامان به عنوان تنها شرکت بیمه ای است که علاوه بر ارائه با کیفیت ترین و بروزترین شرایط بیمه درمان تکمیلی گروهی اقدام به ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی انفرادی نموده است (ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی).
بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان با عنوان بیمه درمان خانواده در طرح‌های مختلفی شامل طرح نسیم سامان، طرح مهر سامان،  طرح سروش سامان، طرح شمیم سامان، طرح وصال سامان و طرح عقیق سامان ارائه شده است.
طرح‌های مختلف بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان همه هزینه‌های درمانی شامل:
  • هزینه‌های درمان بیمارستانی،
  • اعمال جراحی مهم، هزینه های پاراکلینیکی،
  • هزینه های جراحی‌های سرپائی،
  • هزینه خدمات آزمایشگاهی،
  • هزینه‌های آمبولانس،
  • هزینه زایمان،
  • ویزیت عمومی و تخصصی،
  • خرید دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد.
بیمه تکمیلی انفرادی شرکت بیمه سامان در حال حاضر بهترین و کامل ترین بیمه تکمیلی انفرادی در کل ایران می باشد که بصورت انفرادی حتی یک نفر  ارائه می گردد.

سقف تعهدات طرح‌های مختلف

سقف تعهدات طرح‌های مختلف بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان به نحوی است که پاسخگوی نیازهای درمانی متقاضیان می باشد. و هزینه طرح های مختلف درمان تکمیلی سامان نیز به نوعی است که تمامی متقاضیان خدمات درمان تکمیلی می‌توانند به راحتی این بیمه نامه ارزشمند و ضروری را تهیه نمایند.
حق بیمه طرح پایه درمان تکمیلی انفرادی سامان فقط نسیم ۱۹۵ هزار تومان سالیانه است. نرخ سایر طرح‌ها نیز با توجه به سن متقاضی و پوشش‌های انتخابی بصورت آنلاین قابل محاسبه است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

برای خرید و سفارش بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان  کارت ملی و شناسنامه متقاضی و یا متقاضیان باید ارائه گردد. همچنین بیمه گذار و بیمه شدگان باید فرم پرسشنامه سلامت بیمه درمان انفرادی سامان را نیز تکمیل نمایند (ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی).

بهترین بیمه تکمیلی انفرادی متعلق به کدام شرکت است؟

همواره این نکته مورد توجه همگان بوده که کدام شرکت بیمه گر بهترین خدمات را به بیمه شدگان ارائه می‌نماید.

و این مهم در خصوص بیمه درمان تکمیلی و خدمات متناسب با آن بیشترین مصداق را دارد.

هزینه‌های خسارت بیمه تکمیلی بسیار پیچیده و پر تراکم است.

و نحوه پاسخگویی و ارائه خدمات و خسارت دهی شرکت بیمه از اهمیت بیشتری برخوردار است.

آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد ارزان‌تر بودن حق بیمه تکمیلی نشانگر کیفیت ارائه خدمات نمی باشد چراکه مدت زمان خسارت دهی و پاسخگویی و پرداخت خسارت بیمه شدگان از سوی شرکت بیمه بسیار مهم است پس شرکتی پیشنهاد می گردد که علاوه بر قیمت مناسب،پوشش‌های بیمه ای کامل‌‌تری در بیمه درمان تکمیلی خود ارائه می‌نماید و در طول سالیان متمادی در بین بیمه گذاران و بیمه شدگان از سطح رضایت نسبی و خوبی  برخوردار باشد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

صد هزار تومان تخفیف خرید بیمه تکمیلی انفرادیثبت نام
+