زنگ بیمه در استان البرز

3 سال پیش
زنگ بیمه در استان البرز

زنگ بیمه در استان البرز

شروع مراسم “زنگ بیمه ” شهر کرج با حضور مدیر عامل محترم شرکت بیمه سامان، مدیر محترم آموزش و پرورش استان (www.si24.ir).

بیمه سامان ماموریت «زنگ بیمه» در مدارس  شهر کرج و تمامی استان البرز گردید

شرکت بیمه سامان «زنگ بیمه» را از ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۸ در کلیه مدارس استان البرز به صدا در آورد.

به گزارش اداره روابط عمومی شرکت بیمه سامان، پروژه  به صدا در آوردن زنگ بیمه در مدارس همزمان در تهران و سراسر کشور به منظور ارتقا فرهنگ بیمه و آشنایی دانش آموزان و اولیا با خدمات بیمه ای و از همه مهم تر انتقال بیمه به خانواده های ایرانی به صورت پروژه ای مشترک میان شرکت های بیمه کلید خورده است. در مراسم امروز که با حضور دکتر احمد رضا ضرابیه مدیرعامل محترم بیمه سامان و دکتر سالار قاسمی مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان البرز در یکی از مدارس این استان برگزار شد به تاثیرآموزش های بیمه ای از سنین کودکی برای توجه به کارکردهای این مفهوم در ارتقا کیفیت زندگی نسل های بعدی تاکید شد.

زنگ بیمه

بر این اساس «حضور در مدارس برای انتقال مفاهیم بیمه ای به کودکان» به عنوان مهم ترین برنامه این طرح است که در تهران توسط بیمه مرکزی و در استانها توسط شرکت های بیمه ای اجرایی خواهد شد.

در این میان بیمه سامان ماموریت داشت که زنگ بیمه را در ۱۹ آبان ماه امسال در استان البرز به صدا درآورد.

چندی پیش بود که با حضور کارشناسان معرفی شده از سوی شرکت‌های بیمه ای در بیمه مرکزی، موارد قابل انتقال به دانش آموزان در قالب پروژه زنگ بیمه در مدارس تبیین شد.

بنابراین پروژه «زنگ بیمه» که با همراهی بیمه سامان به عنوان یکی از اعضای خانواده ی بزرگ صنعت بیمه اجرایی خواهد شد می رود تا نسل‌های آینده‌ساز کشور را با مقوله مهم بیمه در زندگی آشنا کند. مسلما اجرای برنامه های آموزشی برای نسل دانش آموزان ابتدایی برنامه ای کوتاه مدت نیست اما به عنوان یکی از نقاط استراتژیک سرمایه گذاری می تواند ضریب نفوذ بیمه را در کشور ارتقا دهد.

ارایه نمایش بیمه ای، اهدا کتاب به دانش آموزان و برگزاری مسابقه بیمه ای به عنوان مهم ترین فعالیت های این برنامه است و کارشناسان بیمه ای با زبان ساده و کودکانه، مفاهیم بیمه ای را برای دانش آموزان تبیین خواهند کرد.

در این طرح مدارس ابتدایی هدف گذاری شده اند و به مرور مدارس با مفاهیم بیمه آشنا می شوند.
گفتنی است بیش از ۸۰ نفر از کارشناسان بیمه ای از شرکت های مختلف به بیمه مرکزی برای اجرای این طرح کمک خواهند کرد.

زنگ بیمه در استان البرز

 

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+