سقف بیمه تکمیلی را قبل از خرید بررسی کنید

9 ماه پیش
حتما سقف بیمه تکمیلی را قبل از خرید بررسی کنید

سقف بیمه تکمیلی را قبل از خرید بررسی کنید

سقف بیمه درمان تکمیلی یا میزان تعهدات بیمه درمان تکمیلی را در این مقاله بخوانید (سقف بیمه تکمیلی را قبل از خرید بررسی کنید).

همانطور که همه شما عزیزان می دانید هزینه‌های درمانی برای بسیاری از خانواده بسیار زیاد و سنگین است طوری که ممکن است خانواده ها به تبع این هزینه ها دچار مشکلات عدیده ای بشوند.

بیمه درمان تکمیلی سامان در این مواقع هزینه‌های درمانی را جبران می‌کند و از بسیاری از افراد بیمه شده حمایت مالی و حتی معنوی می‌کند. بیمه سامان با ارائه طرح های مختلف بیمه درمان تکمیلی نسبت به ارائه خدمات درمانی افدام می نماید.

بیمه تکمیلی در واقع به عنوان مکمل بیمه پایه است یعنی بسیاری از هزینه‌های اولیه درمان تا سقف محدودی از آنها توسط بیمه گر پای جبران می گردد شرکت بیمه سامان از طریف بیمه درمان تکمیلی خود مازاد هزینه‌ها را تا سقف تعهد مندرج بیمه نامه درمان تکمیلی پرداخت می‌نماید.

برای  بسیاری بیمه شدگان تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی سامان این نوع بیمه درمان شرایط بسیار بهتر از قبل خواهد بود کافی است بیمه‌شدگان درمان تکمیلی سامان سقف بیمه تکمیلی را برای پوشش‌های مورد نیاز خود افزایش دهند.

شاید بخواهید بدانید: سفارش آنلاین بیمه درمان تکمیلی

بیمه گر پایه

بیمه گر پایه به سازمان هایی مانند سازمان تأمین اجتماعی، بیمه سلامت، خدمات درمانی، نیروهای مسلح و… ارایه می‌شود بیمه گر پایه درصد مشخصی از هزینه‎های درمانی بیمه گذاران را پرداخت می‎کنند بیمه گر پایه موظف به جبران هزینه‌ ویزیت پزشک و خرید دارو را جبران کند.

اما بیمه های پایه در عمل هزینه های مهم و ضروری بیمه گذاران را تامین نمی کند و اکثر بیمه گذاران از داشتن دفترچه های بیمه گرهای پایه ناراضی هستند شرکت‌های بیمه با جبران هزینه‌های بستری، بیمارستانی، پاراکلینیکی و جراحی سقف بیمه تکمیلی را نسبت به بیمه پایه افزایش داده‎اند.

شاید بخواهید بدانید: بهترین بیمه درمان تکمیلی را چگونه انتخاب کنم؟

درمان گروهی و انفرادی

بیمه درمان تکمیلی سامان به  دو صورت درمان گروهی و انفرادی ارایه می گردد. بیمه درمان تکمیلی گروهی بدین صورت است که کارفرمایان تمامی سازمان‌ها و موسسات می‌توانند بیمه درمان گروهی را برای کارکنان خود تهیه کنند.

در بیمه درمان تکمیلی گروهی سامان تمامی کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی به همراه اعضای خانواده آن‌ها تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند و اعضای گروه حداقل باید ۱۰۰نفر باشند.

اما شرکت بیمه سامان بیمه نامه درمان تکمیلی را به صورت انفرادی هم ارائه می دهد که داریا طرح های متنوعی می باشد و هر فرد با بودجه متناسب با خود می تواند طرح متناسب با خود را انتخاب نماید.

شاید بخواهید بدانید:بیمه تکمیلی انفرادی چقدر هزینه دارد؟

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN99ثبت نام
+