سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان چقدر است؟

2 سال پیش
سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان چقدر است؟

سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان چقدر است؟

همانطور که می دانید هزینه‌های درمانی هرسال در حال افزایش است گاها هزینه های درمانی برخی بیماری‌های خاص به حدی زیاد است که پرداخت هزینه های درمانی از توان افراد خارج بوده و منجر به قطع شدن روند درمانی می گردد. آنچه که در هنگام خرید بیمه نامه مهم است سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان چقدر است؟

طبیعتاً همه انسان ها نمی توانند از سلامتی همیشگی خود و خانواده خود اطمبنان حاصل کنند بنابراین خرید بیمه درمان تکمیلی می تواند به عنوان یک تکیه گاه و آرامش برای همه افراد باشد.

بیمه درمان تکمیلی سامان از بیمه‌هایی است که به درمان بیمه‌گزان و متقاضیان خدمات درمان تکمیلی کمک فراوانی می‌کند.

بیمه تکمیلی سامان توسط همه و متقاضبان قابل تهیه است. اما نکته مهم و قابل توجه این است که سقف تعهدات بیمه درمان تکمیلی سامان چقدر است؟

شاید بخواهید بدانید: بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

سقف تعهدات بیمه درمان تکمیلی سامان در طرح‌های مختلف بیمه درمان متفاوت است که در ذیل به آن می پردازیم:

سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان در طرح نسیم

طرح نسیم بیمه تکمیلی سامان تنها برای افرادی صادر می گردد که در کنار بیمه درمان انفرادی سامان بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه نیز خریداری کرده باشند.

در طرح نسیم پوشش های حداقلی بیمارستانی و جراحی در نظر گرفته شده است.

بدین صورت که در طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان جبران هزینه‌های بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ شکن در بیمارستان و مراکز جراحی محدود Daycareرا تا سقف ۱۰ میلیون تومان.

و اعمال جراحی مهم با احتساب بند ۱ مربوط به سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع ( به استثنای دیسک ستون فقرات)، گامانایف، قلب، پیوند ریه، کبد، مغز استخوان تا سقف ۲۰ میلیون تومان.

همچنین جبران هزینه‌های آمبولانس شهری و بین شهری تا سقف ۱۰۰ هزار تومان تحت پوشش است.

این طرح برای کسانی مناسب می باشد که به صورت هدفمند و تنها نیاز به هزینه های بیمارستانی و جراحی دارند بدین صورت که مثلا بیمه گذار از طریق بیه نامه عمر خود هزینه های جراحی امراض خاص را تحت پوشش دارد.

ولی هزینه های بیمارستانی در بیمه نامه عمر تحت پوشش ندارد بنابراین طرح نسیم بیمه تکمیلی سامان خریداری می نماید و از این پوشش استفاده می نماید.

طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان

سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان در طرح مهر

طرح مهر بیمه درمان تکمیلی سامان به عنوان یک طرح بالاتر از طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان مطرح گردیده است که علاوه بر پوشش های بیمارستانی و جراحی های مهم سایر پوشش ها را نیز در بر می گیرد.

در طرح مهر بیمه تکمیلی سامان پوشش نازایی تا سقف یک میلیون و پانصد هزار تومان، سمعک صد و پنجاه هزار تومان و رفع عیوب انکساری دو چشم ششصد هزار تومان تحت پوشش هست.

همچنین در در طرح مهر پاراکلینیکی گروه اول شامل:

جبران هزینه‌های سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام آرای، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتومتری تا سقف سیصد هزار تومان.

و پاراکلینیکی گروه دوم شامل: جبران هزینه‌های مربوط به تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری PFT) نوار عضله (EMG) ، نوار عصب (NCV) ، نوار مغز (EEG)، نوار مثانه (سیستومتری یا سیستوگرام)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی ، هولتر مانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم تا سقف صدو پنجاه هزار تومان تحت پوشش قرار می گیرد.

شاید بخواهید بدانید: مراکز طرف قرارداد با بیمه تکمیلی سامان

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

مزیت طرح مهر نسبت به طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان پوشش پوشش دندانپزشکی می باشد.

که در این طرح  هزینه های دندانپزشکی (به استثنای ایمپلنت و ارتودنسی و دندان مصنوعی و جراحی لثه) به میزان صد هزار تومان تحت پوشش قرار می گیرد.

به طور کلی می توان گفت که طرح مهر بیمه درمان تکمیلی سامان برای خانواده هایی که از نظر مالی و درآمد در مضیقه هستند طرح بسیار خوب و دارای پوشش های حداقلی می باشد.

و پیشنهاد می گردد افرادی که به لحاظ مالی در وضعیت بهتری قرار دارند سایر طرح های بیمه های درمان تکمیلی انفرادی سامان را نیز مطالعه نمایند.

همانطور که مستحضر هستید سایر طرح های شامل طرح های سروش، شمیم، طرح وصال و بهترین طرح درمان تکمیلی انفرادی سامان طرح عقیق بیمه درمان انفرادی سامان است که افراد با توانایی های مالی متنوع و نیازهای مختلف می توانند اقدام به خریداری هر کدام از طرح ها نمایند.

طرح مهر بیمه درمان تکمیلی سامان

سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان در طرح سروش

طرح سروش بیمه درمان تکمیلی سامان نسبت به طرح مهر بیمه درمان تکمیلی سامان داری پوشش های بهتری است.

به عنوان مثال سقف پوشش هزینه های بیمارستانی و اعمال جراحی در این طرح به ترتیب ۵ و ۱۰ میلیون تومان می باشد و هزینه های دندانپزشکی نسبت به طرح مهر ۲ برابر و تا سقف ۲۰۰ هزار تومان است.

طرح سروش بیمه تکمیلی سامان جزء بیمه‌های اشخاص‌ می‌باشد که شرکت ها و سازمان های کوچک و متوسط به جهت پوشش هزینه‌های درمان کارکنان خود اقدام نمایند.

و شرکت های با تعداد کارکنان کم می توانند از میان طرح های درمان تکمیلی انفرادی سامان شامل طرح های عقیق، وصال، شمیم، مهر و نسیم انتخاب نمایند.

در واقع کارکنان شرکت های کوچک می توانند با پرداخت حق بیمه در دوران سلامت انتظار پوشش هزینه‌های درمانی در دوران بیماری را داشته باشند.

شاید بخواهید بدانید: پوشش زایمان در بیمه تکمیلی انفرادی سامان

جدول طرح سروش

سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان در طرح شمیم

در طرح شمیم بیمه درمان تکمیلی سامان نیازی به لزوم برخورداری از بیمه گر پایه نیست.

در تمامی طرح های بیمه درمان تکمیلی سامان عدم برخورداری از بیمه گر نخست برای خریداران بیمه درمان خانواده سامان با افزایش ۱۸% به حق بیمه امکان پذیر می باشد.

و کسانی که به هر دلیل بیمه گر پایه ندارند نیز می توانند بیمه درمان خانواده سامان را خریداری کنند.

در طرح شمیم بیمه درمان تکمیلی سامان  همانند سایر طرح ها در صورت پرداخت نقدی حق بیمه، ۱۰ درصد تخفیف برای بیمه گذار منظور خواهد شد.

علاوه بر این دارندگان بیمه های عمر بیمه سامان نیز از تخفیف حق بیمه درمان خانواده سامان برخوردار خواهند بود.

طرح شمیم بیمه درمان تکمیلی سامان

سقف تعهد بیمه تکمیلی سامان در طرح وصال

طرح وصال بیمه درمان تکمیلی سامان که همانند طرح جامع مورد استقبال بسیاری از بیمه گذاران قرار گرفته است.

تفاوت طرح وصال با طرح جامع در سه پوشش نازایی، سمعک و رفع عیوب انکساری چشم است.

در طرح وصال  فرد بیمه شده تا سقف یک میلیون و پانصد هزار تومان برای هزینه های پاراکلینیکی گروه اول(جبران هزینه‌های سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام آرای، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانستیومتری) استفاده نماید.

همچنین تا سقف هفتصد پنجاه هزار تومان برای هزینه های پاراکلینیکی گروه دوم (جبران هزینه‌های مربوط به تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری PFT) نوارعضله(EMG) ، نوارعصب(NCV) ، نوارمغز (EEG)، نوارمثانه (سیستومتری یاسیستوگرام)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی ، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم) استفاده نماید.

همچنین در در وصال همانند طرح عقیق پوشش زایمان درمان انفرادی سامان تا سقف پنج میلیون تومان تحت پوشش قرار می گیرد.

شاید بخواهید بدانید: سقف تعهدات دندانپزشکی در طرح های مختلف بیمه درمان انفرادی سامان

سقف تعهد بیمه تکمیلی سامان در طرح عقیق

بیمه درمان تکمیلی سامان طرح عقیق جایگزین طرح ممتاز بیمه درمان تکمیلی سامان است.

که در این طرح اعمال جراحی مهم با احتساب بند ۱ مربوط به سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع ( به استثنای دیسک ستون فقرات)، گامانایف، قلب، پیوند ریه، کبد، مغز استخوان تا سقف ۷۵ میلیون تومان.

پاراکلینیکی گروه دوم: جبران هزینه‌های مربوط به تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری PFT) نوارعضله(EMG) ، نوارعصب(NCV) ، نوارمغز (EEG)، نوارمثانه (سیستومتری یاسیستوگرام)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی ، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم تا سقف یک میلیون تومان، دندانپزشکی (به استثنای ایمپلنت و ارتودنسی و دندان مصنوعی و جراحی لثه) تا سقف یک میلیون تومان.

جبران هزینه‌های زایمان اعم از طبیعی و سزارین تا سقف ۵ میلیون تومان و جبران هزینه‌های سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام آرای، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانستیومتری دو میلیون تومان تحت پوشش قرار می گیرد.

سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان چقدر است؟

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+