سقف تعهدات دندانپزشکی در طرح های مختلف بیمه درمان انفرادی سامان

4 سال پیش
سقف تعهدات دندانپزشکی در طرح های مختلف بیمه درمان انفرادی سامان

.

سقف تعهدات دندانپزشکی در طرح های مختلف بیمه درمان انفرادی سامان

لازم است قبل از خرید بیمه دندانپزشکی سامان این مقاله را تا آخر مطالعه نمایید. معمولا شرکت های بیمه در پوشش هزینه های دندان پزشکی ضعیف عمل میکنند. منظور از هزینه های دندانپزشکی تمام هزینه های درمانی جز زیبایی و ارتودنسی است و شرکت بیمه ای که پوشش درمان تکمیلی به ادارات و سازمانها یا بطور انفرادی ارایه میدهد سعی میکند که سقف پوشش دندان پزشکی را با حداقل مبلغ پوشش دهد و از طرفی به شرکت هایی این پوشش را ارایه دهد که تعداد پرسنل و بیمه شده آن بالای دویست نفر باشد  ولی در برخی شرکت ها که بیمه تکمیلی انفرادی ارایه می دهند نیز این پوشش وجود دارد (سقف تعهدات دندانپزشکی در طرح های مختلف بیمه درمان انفرادی سامان).

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

طرح های مختلف بیمه درمان تکمیلی سامان

شرکت بیمه سامان در قالب طرح های مختلف اقدام به ارائه پوشش خدمات دندانپزشکی نموده است. این پوشش در طرح های مختلف تا سقف های معینی تحت پوشش قرار می گیرد که این طرح ها شامل:

طرح نسیم سامان : پوشش دندانپزشکی ندارد

طرح مهر سامان : ۱۰۰٫۰۰۰ تومان

 طرح سروش سامان : ۲۰۰٫۰۰۰ تومان

طرح شمیم سامان: ۵۰۰٫۰۰۰ تومان

طرح وصال سامان : ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

 طرح عقیق سامان: ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

شاید بخواهید بدانید: بیمه درمان تکمیلی سامان طرح عقیق

جدول دندانپزشکی

مدارک مورد نیاز جهت پرداخت هزینه­ های دندانپزشکی

اصل فاکتور دندانپزشکی با ذکر ریز خدمات صورت گرفته و تاریخ و مهر دندانپزشک، و در صورتی­که خدمات انجام شده نیاز به عکس رادیولوژی قبل و بعد از انجام کار داشته باشد (شامل درمان ریشه، جراحی دندان نهفته، روکش ، پروتز کامل فک) ضمیمه گردد.بیمه تکمیلی دندانپزشکی انفرادی

در بیمه تکمیلی سامان در صورتی­که بیمه ­شده با معرفی ­نامه این شرکت در مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد پذیرش شده باشد، در این­صورت نامبرده تنها با پرداخت فرانشیز هزینه ­ها خدمات به ایشان ارائه می­ گردد و مابقی هزینه­ ها توسط شرکت بیمه طبق تعرفه ­های قرارداد با آن مرکز و تا سقف تعهدات به آن مرکز پرداخت می گردد.

در هنگامی که بیمه­ شده بدون معرفی نامه و در مراکز غیر طرف قرارداد هزینه کرده باشد، با ارائه فاکتور هزینه و در صورت نیاز عکس­های رادیولوژی به این شرکت، پس از رویت و تایید دندانپزشک معتمد بیمه طبق تعرفه هم­ترازی دندانپزشکی مورد تأیید مدیریت اشخاص و با کسر فرانشیز تا سقف قرارداد پرداخت می­گردد.

با مراجعه به لینک زیر میتوانید مراکز طرف قرارداد بیمه سامان sos را مشاهده کنید به عنوان مثال اگر به دنبال مراکز طرف قرارداد بیمه سامان در اسلامشهر و یا دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان اهواز و یا دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان در شهریار می گردید کافیست شهر محل سکونت خود را جستجو نمایید تا لیستی از مراکز طرف قرارداد با بیمه تکمیلی شرکت بیمه سامان نمایش داده شود.

چنانچه نیاز به بیمه تکمیلی دندانپزشکی انفرادی دارید از طرح های SME بیمه تکمیلی سامان نیز می توانید استفاده نمایید پوشش این طرح سالیانه مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

همچنین بیمه تکمیلی انفرادی سامان برای زایمان نیز در طرح های SME بیمه تکمیلی سامان به مراتب بیشتر از طرح های درمان خانواده سامان است.
کاربرانی که این مقاله را مطالعه کرده اند عبارت زیر را نیز در موتور جست جو گر گوگل جستجو کرده اند…
بیمه تکمیلی سامان sos | بیمه تکمیلی انفرادی سامان برای زایمان | دوره انتظار بیمه تکمیلی سامان | بیمه تکمیلی دندانپزشکی | دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه sos سامان در کرج | بیمه تکمیلی دندانپزشکی انفرادی | بیمه دندانپزشکی ایران | استعلام بیمه تکمیلی سامان

 

شاید بخواهید بدانیدمراکز طرف قرارداد با بیمه تکمیلی سامان

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

1
برچسب ها :

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  • جبارپورزاهدان
    2 سال پیش

    باسلام وخسته نباشید درخصوص بیمه تکمیکی دندانپزشکی سامان راهنمایی میخواستم

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+