طرح بازنشستگی ۱۰ ساله بیمه سامان

3 سال پیش
طرح بازنشستگی ۱۰ ساله بیمه سامان

.

طرح بازنشستگی ۱۰ ساله بیمه سامان

آخرین نسل از بیمه ی عمر پس از بیمه های عمر پس اندازی، بیمه های عمر سرمایه گذاری است که طرح بازنشستگی ۱۰ ساله بیمه سامان اکنون در کشورهای توسعه یافته نیز عرضه می شود.

در طرح بازنشستگی ۱۰ ساله بیمه سامان بیمه گذار از بین انواع فرصت های سرمایه گذاری آن نوعی را انتخاب می کند که تمایل دارد مسلماً هر مقدار ریسک سرمایه گذاری بالا باشد بازدهی آن نیز مطلوب خواهد بود.

از طرفی بیمه گر درصدی از سود سرمایه گذاری را هم طبق آیین نامه شماره ۱۳ مصوب شورای عالی بیمه تضمین می کند و اگر بیمه گری سودی مازاد بر درصد تضمین شده کسب نماید درصد عمده ای از آن را هم به عنوان مشارکت در منافع به استفاده کنندگان (حدود ۸۵ درصد)اختصاص می دهد.

اساس و چارچوب بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان

اساس و چارچوب بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان یکسان است ولی شرکت های بیمه برای ایجاد جذابیت برای مشتریان خود تغییرات شکلی در آن می دهند.

ولی اساس همه یکسان است طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری، یکی از پرطرفدارترین بیمه های عمر به نام بیمه عمر جامع ،این بیمه ترکیبی از یک بیمه عمر و یک برنامه سرمایه گذاری جدید است که علاوه بر تامین مالی بازماندگان،در صورت فوت بیمه شده به هر علت امکان سرمایه گذاری بدون ریسک در دوران حیات را برای بیمه شده فراهم می کند.

شاید بخواهید بدانیدبیمه عمر و سرمایه‌گذاری سامان

نرخ بازگشت سود سرمایه گذاری تضمین شده بر اساس صندوق های مختلف بازنشستگی می باشد.

در بیمه عمر حق بیمه به دو بخش تقسیم شده که یکی حق بیمه ،خطر فوت است و دیگری سپرده سرمایه گذاری است. مهم ترین ویژگی بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان  انعطاف پذیری آن در پرداخت حق بیمه، انتخاب سرمایه و قدرت نقدینگی بالای سرمایه گذار است.

همچنین همسویی بالا با نرخ تورم به جهت  ارائه و تضمین نرخ سود سرمایه گذاری به بیمه گذاران از ویژگی های مهم میگرن به شمار می آید.

بیمه گذار حق بیمه عمر و سرمایه گذاری  را به روش های ذیل پرداخت می نماید:

حق بیمه ثابت

در روش پرداخت حق بیمه ثابت بیمه گذار در طول دوره قرارداد بیمه عمر و سرمایه گذاری مبلغ ثابتی را به عنوان حق بیمه عمر و سرمایه گذاری در هر نوبت با توجه به روش پرداخت انتخابی خود می پردازد.

حق بیمه افزایشی با نرخ معین

در روش حق بیمه افزایشی با نرخ معین بیمه گذار می تواند حق بیمه عمر و سرمایه گذاری خود را با توجه به توانایی خود،هر سال با ۱۰ درصد افزایش پرداخت کند.در این صورت سرمایه فوت او نیز سالانه با همان درصد افزایش می یابد.

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+