طرح جامع درمان تکمیلی سامان

2 سال پیش
طرح جامع درمان تکمیلی سامان

طرح جامع درمان تکمیلی سامان

بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان دارای طرح های متعدد درمانی می باشد طرح جامع درمان تکمیلی سامان تمامی هزینه های مورد نظر بیمه گذاران را تا سقف های معین تحت پوشش قرار می دهد.

معمولا بسیاری از خانواده ها دغدغه هزینه های زایمان را دارند که این هزینه ها شامل هزینه های سزارین و یا زایمان طبیعی می شود.

معمولا زوج های جوان که قصد باردار شدن دارند و می خواهند صاحب فرزند شوند قبل از هرچیز به هزینه های آن فکر می کنند. طرح جامع درمان تکمیلی سامان هزینه های مربوط به زایمان اعم از سزارین و طبیعی را تا سقف ۵ میلیون تومان تحت پوشش قرار می دهد.

نکته مهم دیگری که در طرح جامع درمان تکمیلی سامان وجود دارد هزینه های دندان پزشکی هست که همانند طرح ممتاز بیمه درمان انفرادی سامان تا سقف یک میلیون تومان هزینه های دندانپزشکی (به استثنای ایمپلنت و ارتودنسی و دندان مصنوعی و جراحی لثه) را تحت پوشش قرار می دهد که از این نظر همانند طرح ممتاز بیمه درمان انفرادی پوشش خوب و مناسبی است.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

شاید بخواهید بدانید: طرح ممتاز درمان تکمیلی سامان

هرینه دیگری که در طرح جامع درمان تکمیلی سامان مناسب است و بیمه گذاران می توانند از این پوشش استفاده نمایند هزینه های جراحی است که در این طرح تا سقف سی میلیون تومان تحت پوشش قرار می گیرند.

این پوشش در مقایسه با طرح ممتاز بیمه درمان تکمیلی نسبتا پایین است ولی افرادی که قصد خرید بیمه درمان تکمیلی سامان را دارند می توانند به صورت هدفمند و با توجه به نوع هزینه جراحی که در پیش دارند این طرح را انتخاب نمایند و با یک حق بیمه پایین تر نسبت به طرح ممتاز درمان انفرادی خریداری نمایند.

نکته ای که در دو پوشش زایمان و جراحی وجود دارد دوره انتظار این دو پوشش است که بیمه گذاران باید در هنگام خرید این نکته را در نظر بگیرند که برای پوشش زایمان ۹ ماه و پوشش جراحی ها ۳ ماه دوره انتظار را پشت سربگذارند.

حال می خواهیم به توضیح این موضوع بپردازیم که منظور از دوره انتظار در بیمه درمان تکمیلی و بخصوص طرح جامع درمان تکمیلی سامان چیست؟

دوره انتظار بیمه تکمیلی بدین معنا است که به عنوان مثال برای پوشش زایمان فرد در هنگام صدور بیمه نامه نباید باردار باشد و زمان زایمان هم باید بعد از دوره ۹ ماهه ای باشد که در بیمه نامه در نظر گرفته شده است.

همچنین برای جراحی ها هم به همین صورت باید اقدام گردد بدین معنا که فرد بیمه شده باید ۳ ماه از تاریخ صدور بیمه نامه را طی کرده باشد تا بتواند عمل جراحی مورد نظر را انجام دهد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

شاید بخواهید بدانید:بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان

نکات مثبت دیگری که در طرح درمان تکمیلی سامان وجود دارد این است که فرد بیمه شده تا سقف یک میلیون و پانصد هزار تومان برای هزینه های پاراکلینیکی گروه اول(جبران هزینه‌های سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام آرای، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانستیومتری) استفاده نماید.

در بیمه تکمیلی همچنین تا سقف هفتصد پنجاه هزار تومان برای هزینه های پاراکلینیکی گروه دوم (جبران هزینه‌های مربوط به تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری PFT) نوارعضله(EMG) ، نوارعصب(NCV) ، نوارمغز (EEG)، نوارمثانه (سیستومتری یاسیستوگرام)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی ، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم) استفاده نماید.

طرح جامع درمان تکمیلی سامان جراحی های سرپایی را نیز تحت پوشش قرار می دهد این پوشش شامل جبران هزینه‌های شکستگی و دررفتگی، گچ گیری، ختنه، بخیه و کشیدن بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزردرمانی می شود که در طرح جامع درمان تکمیلی سامان تا سقف یک میلیون تومان تحت پوشش قرار می گیرد.

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN99ثبت نام
+