طرح شمیم بیمه درمان تکمیلی سامان

4 سال پیش
طرح شمیم بیمه درمان تکمیلی سامان

.

طرح شمیم بیمه درمان تکمیلی سامان

یکی دیگر از طرح های بیمه درمان تکمیلی سامان طرح شمیم بیمه درمان تکمیلی سامان هست که طرح شمیم سامان بیشتر مورد توجه خانواده هایی است که از نظر مالی در سطح متوسطی قرار دارند و می توانند با پرداخت حق بیمه اندکی نسبت به طرح های عقیق و وصال از سطح پوشش خوبی استفاده نمایند.

در  طرح شمیم بیمه درمان هزینه های زایمان تا سقف ۳ میلیون تومان و پوشش دندانپزشکی هم تا سقف ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

جبران هزینه‌های خدمات آزمایشگاهی

در طرح شمیم درمان تکمیلی آزمایش‌های تشخیص پزشکی، پاتولوژی، آسیب شناسی و ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی و نوار قلب و فیزیوتراپی (به استثنا چکاپ) تا سقف ۵۰۰ هزارتومان و هزینه ویزیت و دارو و خدمات اورژانس غیر بستری تا سقف ۵۰۰ هزار تومان تحت پوشش قرار میگیرد.

شاید بخواهید بدانید: بیمه درمان تکمیلی سامان طرح عقیق

عدم لزوم بیمه گر پایه

در طرح شمیم بیمه درمان نیازی به لزوم برخورداری از بیمه گر پایه نیست در تمامی طرح های بیمه درمان تکمیلی سامان عدم برخورداری از بیمه گر نخست برای خریداران بیمه درمان خانواده سامان با افزایش ۱۸% به حق بیمه امکان پذیر می باشد و کسانی که به هر دلیل بیمه گر پایه ندارند نیز می توانند بیمه درمان خانواده سامان را خریداری کنند. در این طرح درمان تکمیلی همانند سایر طرح ها در صورت پرداخت نقدی حق بیمه، ۱۰ درصد تخفیف برای بیمه گذار منظور خواهد شد. علاوه بر این دارندگان بیمه های عمر بیمه سامان نیز از تخفیف حق بیمه تکمیلی سامان برخوردار خواهند بود.

 

طرح شمیم بیمه درمان تکمیلی سامان

تعرفه های بیمه درمان تکمیلی سامان طرح شمیم بر اساس سن

شاید بخواهید بدانید: طرح وصال بیمه درمان تکمیلی سامان

سقف پوشش های بیمه درمان تکمیلی

طرح شمیم درمان تکمیلی همه هزینه‌های درمانی شامل هزینه‌های بیمارستانی تا سقف هشت میلیون تومان، اعمال جراحی شانزده میلیون تومان، پاراکلینیکی یک میلیون دویست هزار تومان، جراحی‌های سرپائی پانصد هزار تومان، خدمات آزمایشگاهی پانصد هزار تومان، هزینه‌های آمبولانس چهارصد هزار تومان، زایمان سه میلیون تومان، ویزیت، دارو پانصد هزار تومان و دندانپزشکی پانصد هزار تومان را پوشش می‌دهد، علاوه بر اینکه برای نخستین بار در طرح های جدید درمان تکمیلی انفرادی سامان و همچنین در این طرح بیمه تکمیلی سامان سامان پوشش نازایی تا سقف سه میلیون تومان، عیوب انکساری هر دو چشم یک میلیون ششصد هزار تومان و سمعک چهارصد هزار تومان تحت پوشش قرار می گیرد. که این مهم آسودگی ذهنی برای بیمه گذران به همراه خواهد داشت. علاوه بر این بیمه درمان خانواده سامان برای بیمه نامه های تمدیدی بیمه سامان خانواده فاقد دوره انتظار بوده و بلافاصله بعد از تایید بیمه گر و واریز حق بیمه بیمه گذار تحت پوشش بیمه خواهد بود.

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+