طرح مهر بیمه درمان تکمیلی سامان

4 سال پیش
طرح مهر بیمه درمان تکمیلی سامان

 

 

.

طرح مهر بیمه درمان تکمیلی سامان

طرح مهر بیمه تکمیلی سامان به عنوان یک طرح بالاتر از طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان مطرح گردیده است که علاوه بر پوشش های بیمارستانی و جراحی های مهم سایر پوشش ها را نیز در بر می گیرد.

در طرح مهر بیمه درمان تکمیلی سامان پوشش نازایی تا سقف یک میلیون و پانصد هزار تومان، سمعک صد و پنجاه هزار تومان و رفع عیوب انکساری دو چشم ششصد هزار تومان تحت پوشش هست.

همچنین در در طرح مهر پاراکلینیکی گروه اول شامل  جبران هزینه‌های سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام آرای، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتومتری تا سقف سیصد هزار تومان.

و پاراکلینیکی گروه دوم شامل  جبران هزینه‌های مربوط به تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری PFT) نوار عضله (EMG) ، نوار عصب (NCV) ، نوار مغز (EEG)، نوار مثانه (سیستومتری یا سیستوگرام)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی ، هولتر مانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم تا سقف صدو پنجاه هزار تومان تحت پوشش قرار می گیرد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

مزیت طرح مهر نسبت به طرح نسیم بیمه تکمیلی سامان پوشش پوشش دندانپزشکی می باشد که در این طرح  هزینه های دندانپزشکی (به استثنای ایمپلنت و ارتودنسی و دندان مصنوعی و جراحی لثه) به میزان صد هزار تومان تحت پوشش قرار می گیرد.

شاید بخواهید بدانیدبیمه درمان تکمیلی سامان طرح عقیق

به طور کلی می توان گفت که طرح مهر بیمه درمان تکمیلی سامان برای خانواده هایی که از نظر مالی و درآمد در مضیقه هستند.

طرح بسیار خوب و دارای پوشش های حداقلی می باشد و پیشنهاد می گردد افرادی که به لحاظ مالی در وضعیت بهتری قرار دارند.

سایر طرح های بیمه های درمان تکمیلی انفرادی سامان را نیز مطالعه نمایند همانطور که مستحضر هستید سایر طرح های شامل طرح های سروش، شمیم، طرح وصال و بهترین طرح درمان تکمیلی انفرادی سامان طرح عقیق بیمه درمان انفرادی سامان است که افراد با توانایی های مالی متنوع و نیازهای مختلف می توانند اقدام به خریداری هر کدام از طرح ها نمایند.

طرح مهر بیمه درمان تکمیلی سامان

در طرح مهر درمان تکمیلی سامان جبران هزینه‌های جراحی‌های مجاز سرپایی شامل: شکستگی و دررفتگی، گچ گیری، ختنه، بخیه و کشیدن بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزردرمانی تا سقف صدو پنجاه هزار تومان.

جبران هزینه‌های خدمات آزمایشگاهی سامل  آزمایش‌های تشخیص پزشکی، پاتولوژی، آسیب شناسی و ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی و نوار قلب و فیزیوتراپی (به استثنا چکاپ) تا سقف صد هزار تومان قابل استفاده است.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

شاید بخواهید بدانیدطرح وصال بیمه درمان تکمیلی سامان

در تمامی طرح های بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان بیمه شدگانی که بعلت عدم امکان معالجه در داخل کشور با تشخیص پزشک معالج بیمه شده و با تایید بیمه گر به خارج اعزام می گردند.

و یا هنگام مسافرت به خارج از کشور به دلیل فوریت های پزشکی نیاز به تشخیص و معالجه پیدا می کنند در صورتی که سفارت یا کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه، صورتحسابهای هزینه های پزشکی و بیمارستانی آنان را تایید کند.

تا سقف تعرفه هزینه های مورد تعهد بیمه گر مندرج در قرارداد پرداخت خواهد شد. در صورتی عدم احراز هریک از موارد فوق ( یعنی موارد فاقد تاییدیه از سوی پزشک معالج و بیمه گر یا غیر اورژانسی) هزینه های انجام شده حسب تایید سفارت یا کنسولگری ج. ا. ا در کشور مربوطه، با بالاترین تعرفه مراکز درمانی طرف قرارداد محاسبه و پرداخت می شود.

در مواردی که بیمه شده با معرفی نامه بیمه گر از مراکز درمانی طرف قرارداد استفاده کند، صورتحساب مرکزی درمانی مبنای محاسبه هزینه های مورد تعهد بیمه گر خواهد بود.

چنانچه بیمه شده بدون اخذ معرفی نامه به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه گر مراجعه نماید، هزینه های مربوطه حداکثر تا تعرفه مندرج در قرارداد بیمه گر با همان مراکز درمانی پرداخت خواهد شد.

در صورتی که بیمه شده به مراکز غیر طرف قرارداد بیمه گر مراجعه نماید هزینه های مربوط بر اساس تعرفه مندرج در قرارداد بیمه گر با مراکز درمانی هم طراز محاسبه و پرداخت خواهد شد.

شاید بخواهید بدانیدمراکز طرف قرارداد با بیمه تکمیلی سامان

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+