طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان

2 سال پیش
طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان

.

طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان

طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان تنها برای افرادی صادر می گردد که در کنار بیمه درمان انفرادی سامان بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه نیز خریداری کرده باشند.

پوشش بیمارستانی طرح نسیم

در بیمه تکمیلی طرح نسیم پوشش های حداقلی بیمارستانی و جراحی در نظر گرفته شده است بدین صورت که در طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان جبران هزینه‌های بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ شکن در بیمارستان و مراکز جراحی محدود Daycareرا تا سقف ۱۰ میلیون تومان و اعمال جراحی مهم با احتساب بند ۱ مربوط به سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع ( به استثنای دیسک ستون فقرات)، گامانایف، قلب، پیوند ریه، کبد، مغز استخوان تا سقف ۲۰ میلیون تومان همچنین جبران هزینه‌های آمبولانس شهری و بین شهری تا سقف ۱۰۰ هزار تومان تحت پوشش است.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

طرح نسیم بیمه تکمیلی سامان برای کسانی مناسب می باشد که به صورت هدفمند و تنها نیاز به هزینه های بیمارستانی و جراحی دارند بدین صورت که مثلا بیمه گذار از طریق بیه نامه عمر خود هزینه های جراحی امراض خاص را تحت پوشش دارد.

ولی هزینه های بیمارستانی در بیمه نامه عمر تحت پوشش ندارد بنابراین طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان خریداری می نماید و از این پوشش استفاده می نماید.

شاید بخواهید بدانید: طرح شمیم بیمه درمان تکمیلی سامان

طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان

پیشنهاد بیمیو

به تمامی کسانی که قصد خرید بیمه درمان انفرادی سامان را دارند پیشنهاد می گردد در مرحله اول با توجه به نیازی که دارند تمامی طرح های بیمه درمان انفرادی سامان مطالعه نمایند و از میان طرح های نسیم، مهر، سروش، وصال و عقیق بیمه درمان انفرادی سامان یکی را انتخاب نمایند تا بتوانند بهترین پوشش را با بهترین هزینه دریافت نمایند.

نکته قابل توجه در بیمه درمان انفرادی سامان این است که چنانچه بيمه شده همزمان از پوشش چند شرکت بیمه استفاده نماید (اعم از پایه یا مکمل) مجموع خسارات پرداختی به وی نباید از ۱۰۰% هزینه پرداخت شده توسط وی بیشتر گردد. موارد خارج از تعهد به قوت خود باقی است.

شابد بخواهید بدانیدبیمه درمان تکمیلی سامان طرح عقیق

مدارک لازم جهت دریافت خسارت

در طرح نسیم بیمه درمان تکمیلی سامان به جهت داشتن پوشش هزینه های بیمارستانی و جراحی به منظور دریافت خسارت از شرکت بیمه سامان باید اصل مدارک و صورتحساب های بیمارستانی بانضمام نظریه پزشک یا پزشکان معالج در خصوص علت بیماری و شرح معالجات انجام شده را از طریق بیمه گذار و نماینده وی جهت محاسبه هزینه های مربوطه برای بیمه گر ارسال نمایند.

همچنین بیمه شدگان می بایست ابتدا نسبت به دریافت سهم خود از بیمه گر اول مانند سازمان خدمات درمانی یا تامین اجتماعی اقدام و سپس با ارائه کپی برابر اصل مدارک بیمارستانی و کپی چک دریافتی از سازمانهای فوق الذکر، از طریق نماینده بیمه گذار، هزینه های انجام شده را به بیمه گر ارائه نمایند.

از طرف دیگر مهلت تحویل مدارک بیمارستانی و پاراکلینیکی  جهت تسویه هزینه های انجام شده حداکثر ظرف مدت چهار ماه تمام از تاريخ تنظيم صورت حساب  مي باشد پس از انقضاء مدت مذكور بيمه گر تعهدي نسبت به پرداخت خسارت نخواهد داشت.

شاید بخواهید بدانیدطرح وصال بیمه درمان تکمیلی سامان

 

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+