طرح وصال بیمه درمان تکمیلی سامان

2 سال پیش
طرح وصال بیمه درمان تکمیلی سامان

طرح وصال بیمه درمان تکمیلی سامان

بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان با نام بیمه درمان خانواده پیش از این نیز در بیمه سامان ارایه می شد، ولی طرح جدید بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان  با تغییراتی که داشته بسیار جامع تر و متنوع تر به هموطنان ارایه خواهد شد.

پوشش بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان (بیمه درمان خانواده) از جمله بیمه نامه های مورد توجه هموطنان ایرانی طی سال های گذشته است که مورد استقبال فزآینده بیمه گذاران قرار گرفته است.

منتها محدودیت صدور بیمه درمان گروهی این بیمه نامه باعث شده بود که بسیاری از هموطنان نتوانند از خدمات درمان تکمیلی استفاده کنند.

بیمه درمان تکمیلی انفرادی جدید سامان (بیمه درمان خانواده) با پوشش ها و حق بیمه های متنوع طراحی و معرفی شده که در شش گروه با تعهدات و حق بیمه های مختلف طراحی و ارائه شده است که این تنوع نیازهای گروه های مختلف سنی را تامین خواهد کرد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

طرح های بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان (بیمه درمان خانواده) «نسیم سامان»، «مهر سامان»، «سروش سامان»، «شمیم سامان»، «وصال سامان» و «عقیق سامان» شش طرح بیمه درمان خانواده سامان است که پوشش های متنوع بیمه ای را در این بخش به بیمه گذاران و بیمه شدگان ارایه می دهد.

شاید بخواهید بدانیدبیمه درمان تکمیلی سامان طرح عقیق

طرح وصال بیمه تکمیلی سامان که همانند طرح جامع مورد استقبال بسیاری از بیمه گذاران قرار گرفته است.

تفاوت طرح وصال بیمه تکمیلی با طرح جامع بیمه درمان تکمیلی در سه پوشش نازایی، سمعک و رفع عیوب انکساری چشم است در طرح وصال  فرد بیمه شده تا سقف یک میلیون و پانصد هزار تومان.

برای هزینه های پاراکلینیکی گروه اول(جبران هزینه‌های سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام آرای، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانستیومتری) استفاده نماید.

همچنین تا سقف هفتصد پنجاه هزار تومان برای هزینه های پاراکلینیکی گروه دوم (جبران هزینه‌های مربوط به تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری PFT) نوارعضله(EMG) ، نوارعصب(NCV) ، نوارمغز (EEG)، نوارمثانه (سیستومتری یاسیستوگرام)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی ، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم) استفاده نماید.

همچنین در در وصال همانند طرح عقیق پوشش زایمان درمان انفرادی سامان تا سقف پنج میلیون تومان تحت پوشش قرار می گیرد.

طرح جامع درمان تکمیلی سامان جراحی های سرپایی را نیز تحت پوشش قرار می دهد این پوشش شامل جبران هزینه‌های شکستگی و دررفتگی، گچ گیری، ختنه، بخیه و کشیدن بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزردرمانی می شود که در طرح جامع درمان تکمیلی سامان تا سقف یک میلیون تومان تحت پوشش قرار می گیرد.

همانطور که در بالا اشاره شد پوشش رفع عیوب انکساری چشم در طرح وصال بیمه تکمیلی اضافه گردیده است.

افرادی که این بیمه نامه را خریداری می نمایند می توانند تا سقف بیست میلیون ریال از این پوشش استفاده نمایند.

همچنین پوشش نازایی نیز در طرح وصال بیمه درمان تکمیلی سامان همانند طرح عقیق بیمه درمان تکمیلی سامان تا سقف پنج میلیون تومان تحت پوشش قرار می گیرد.

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+