مزایای بیمه های درمان تکمیلی انفرادی

2 سال پیش
مزایای بیمه های درمان تکمیلی انفرادی سامان

مزایای بیمه های درمان تکمیلی انفرادی

بیمه‌ درمان تکمیلی در تمامی شرکت های بیمه بصورت گروهی (برای گروه‌های بالای ۵۰ نفر ارائه می‌شود). شرکت بیمه سامان علاوه بر بیمه‌ درمان گروهی، طرح بیمه درمان انفرادی یا درمان خانواده با پوشش‌های کاملتر و هزینه کمتر را ارائه داده است (مزایای بیمه های درمان تکمیلی انفرادی).

با توجه به اینکه بیمه تکمیلی انفرادی از ویژگی خاصی برخوردار است که قبل از اینکه اقدام به خرید این محصول نمایید حتما با مشاور صحبت نمایید. لذا از شما دعوت می‌شود که برای دریافت مشاوره تخصصی بیمه درمان تکمیلی انفرادی فرم مربوطه را تکمیل و ثبت نهایی نمایید.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

پوشش های بیمه تکمیلی انفرادی 

بیمه تکمیلی انفرادی سامان هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد.

چرا بیمه تکمیلی؟

دفترچه های بیمه‌ پایه مانند دفترچه بیمه تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی، بیمه ایرانیان، بیمه نیروهای مسلح و غیره تنها اندکی از هزینه‌های درمانی را پوشش می‌دهند و اغلب فاقد پوشش‌هایی نظیر دندانپزشکی، ویزیت، دارو، پاراکلینیک و غیره هستند. همچنین دفترچه های بیمه‌‎ پایه اغلب  در مراکز درمانی خاصی استفاده می شوند ولی بیمه‌ تکمیلی سامان تمام مراکز درمانی را پوشش می‌دهد.

تفاوت بیمه تامین اجتماعی با بیمه تکمیل درمان انفرادی

دفترچه بیمه تامین اجتماعی و یا سایر بیمه های پایه در زمان مراجعه فرد بیمه شده به پزشک یا بیمارستان درصد مشخص و اندکی از هزینه های درمان پوشش داده می‌شود. برای مواردی که هزینه درمانی قابل توجه است می‌بایست بیمه تکمیلی داشته باشید.

حق بیمه درمان تکمیلی انفرادی چقدر است؟

حق بیمه درمان تکمیلی با توجه به سن و نوع طرح انتخابی هر فرد متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به لینک زیر مراجعه تمایید.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی
فرانشیز بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان چقدر است؟
فرانشیز بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان ۱۰% است.

دوره انتظار استفاده از بیمه تکمیلی انفرادی چقدر است؟
دوره انتظار زایمان: ۹ ماه
جراحی: ۳ ماه

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN99ثبت نام
+