پوشش زایمان درمان انفرادی سامان

2 سال پیش
پوشش زایمان در بیمه تکمیلی انفرادی سامان

 

پوشش زایمان درمان انفرادی سامان

بیمه درمان انفرادی سامان به عنوان اولین بیمه درمانی در کشور که به صورت انفرادی ارائه می گردد در قالب طرح های متعدد درمانی با پوشش های متنوع ارائه گردیده است که در تمامی طرح ها پوشش زایمان را در نظر گرفته است.

همانطور که می دانید هزینه‌های زایمان اعم از طبیعی و سزارین در حدود سه تا هفت میلیون تومان است. پرداخت هزینه های زایمان طبیعی و سزارین برای همه عزیزان قابل پرداخت نیست، بیمه سامان به عنوان اولین شرکت بیمه گر در حوزه ارائه خدمات درمان تکمیلی انفرادی پوشش زایمان درمان انفرادی سامان را تا سقف های متعدد ارائه می دهد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

شاید بخواهید بدانید: مراکز طرف قرارداد با بیمه تکمیلی سامان

شرکت بیمه سامان بیمه تکمیلی را در قالب طرح های مهر، سروش، شمیم، وصال و عقیق پوشش زایمان را سقف ۵ میلیون تومان ارائه می دهد. در طرح مهر، پوشش زایمان  پانزده میلیون ریال، طرح سروش بیست میلیون ریال، طرح شمیم سی میلیون ریال، طرح وصال و طرح عقیق پنجاه میلیون ریال تحت پوشش قرار می گیرد.

پوشش زایمان

پوشش زایمان

در بیمه تکمیلی نکته قابل توجه این است که برای اینکه بتوانید از پوشش زایمان درمان انفرادی سامان استفاده کنید، این است که در زمان خرید بیمه نامه نباید فرد بیمه شده باردار باشد و برای استفاده از پوشش زایمان بادی دوره انتظار ۹ ماهه را بگذراند. دوره انتظار مدت زمانی است که باید از زمان صدور بیمه نامه بگذرد تا از فرد بیمه شده بتواند از پوشش مورد نظر استفاده کند.

شاید بخواهید بدانید: بیمه درمان تکمیلی سامان طرح عقیق

علت استفاده از دوره انتظار تنها جهت جلوگیری از سوءنیت  افراد سودجو است در دوران انتظار هیچ تعهدی در قابل بیمه نامه ندارد و پس از طی شدن دوره انتظار پوشش زایمان درمان انفرادی را به بیمه گذار ارائه می دهد.

در طرح جدید بیمه درمان انفرادی سامان هزینه های درمان نازائی و ناباروری (هزینه های تشخیصی، درمانی و داروئی) و اعمال جراحی مرتبط IUI، ZIFT، GIFT، میکرو اینجکشن و IVF نیز تحت پوشش قرار می گیرد.

 

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN99ثبت نام
+