پوشش های بیمه مسافرتی سامان

2 سال پیش
انواع بیمه مسافرتی سامان

پوشش های بیمه مسافرتی سامان

پوشش های بیمه مسافرتی سامان در خارج از کشور و به هنگام خروج مسافران از کشور پوشش های ذیل را ارائه می دهد:

پرداخت هزینه های درمان پزشکی و بستری در بیمارستان گشور مقصد

بیمه مسافرتی سامان پرداخت هزینه های بستری در بیمارستان کشور مقصد ، پرداخت هزینه های جراحی، م پرداخت هزینه های معاینات پزشکی و دارو های تجویز شده از جانب پزشک کشور مقصد بیادر صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه بیمه شده در کشور مقصد، پرداخت می شوند.

از سوی دیگر جهت ارائه خدمات بهتر به فرد بیمه شده در خارج از کشور، نحوه ارائه خدمات درمانی به صورت تماس تلفنی با پزشکان معالج مورد بررسی و کنترل قرار می گیرند.

بازگرداندن بیمه شده به کشور در زمان سفر در صورت ابتلا به بیماری و یا بروز حادثه

در صورت وقوع حادثه یا بیماری، انتقال بیمار به مراکز درمانی مناسب و مجهز و یا بازگرداندن فرد بیمه شده به کشور خود صورت خواهد گرفت.

با توجه به نوع بیماری و زمان و مکان وقوع بیماری یا حادثه، فرد بیمه شده به نزدیک ترین و مجهزترین مرکز درمانیکشور مقصد به وسیله آمبولانس یا هر وسیله وسیله نقلیه دیگر منتقل گردیده و یا در شرایط وخیم تر به کشور  بازگردانیده شود.

پرداخت هزینه های دندانپزشکی

در بیمه مسافرتی سامان هزینه های دندانپزشکی شامل (معالجه دندان درد، درمان عفونت و کشیدن دندان) تحت پوشش این بیمه نامه می باشد.

بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور

در صورتی که بیمه شده نیازمند بستری شدن به مدت بیش از ۱۰ روز در بیمارستان باشد، هزینه بازگشت یکی از اعضای بلافصل خانواده وی به کشور محل اقامت در صورتیکه قادر به استفاده از وسیله اصلی سفر خود نباشد، پرداخت خواهد گردید.

سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده

در صورتیکه بیمه شده به علت حوادث و یا بیماری مشمول این بیمه نامه، بیشتر از ۱۰ روز در بیمارستان بستری شود، هزینه سفر یکی از اعضای بلافصل خانواده وی را از کشور محل اقامت بیمه شده که شامل هزینه رفت و برگشت و مخارج اقامت وی می باشد، تامین خواهد گردید.

شاید بخواهید بدانید: بیمه درمان مسافرتی شینگن سامان

بازگرداندن جسد متوفی

در صورت فوت بیمه شده بر اثر حوادث مشمول این بیمه نامه، تمهیدات لازم و هزینه های مورد نیاز جهت بازگردانیدن جسد وی به کشور محل اقامت تأمین خواهد گردید.

مساعدت حقوقی

در صورتیکه بیمه شده به موجب قوانین مدنی کشوری که به آن سفر کرده است و در رابطه با خسارت اتفاقی وارد به شخص ثالث و یا عدم رعایت قوانین و مقررات اجرائی محلی به عنوان یک شهروند ساده تحت تعقیب قرار گیرد.

هزینه های دفاع قانونی از وی به استثناء مسئولیت هایی که ناشی از استفاده، تملک یا نگهداری وسیله نقلیه موتوری باشد تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت است.

سرقت یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور

در صورت مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه بیمه گذار در خارج از کشور، شرکت کمک رسان علاوه بر ارائه اطلاعات لازم مبنی بر مراحل اداری لازم که در مراجع قانونی و مؤسسات محلی برای بدست آوردن مدارک مفقود یا سرقت شده می بایست طی شود، هزینه های جابجائی و صدور المثنی آنها را نیز تا سقف مندرج در بیمه نامه تقبل خواهد نمود.

بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند

در صورتیکه که بیمه شده به علت بیماری، فوت و یا انتقال به کشور متبوع قادر به مراقبت از فرزند زیر ۱۰ سال خود نباشد، هزینه برگشت فرزند بیمه شده به ایران تحت نظارت یک فرد بزرگسال قابل پرداخت خواهد بود.

ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری

مسئولیت ارسال پیام های اضطراری بیمه شده در ارتباط با حوادث مشمول این بیمه نامه بر عهده بیمه گر بوده و به تقاضای بیمه شده، اطلاعات پایه درباره مراجع درمانی نظیر نام پزشکان، متخصصین، دندانپزشکان یا پیراپزشکان نزدیک به محل، نشانی بیمارستان ها، مراکز پزشکی، داروخانه ها و آمبولانس ها را به استثناء مراکز تشخیص پزشکی در اختیار بیمه شده قرار خواهد گرفت.

شاید بخواهید بدانید: شرایط عمومی بیمه نامه مسافرتی شرکت بیمه سامان

بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده

در صورتی که بیمه شده به دلیل فوت ناگهانی یکی از اعضای نزدیک خانواده خود (تا بستگان درجه دوم) ناچار به توقف سفر گردد و چنانچه بیمه شده امکان بازگشت با وسیله شخصی خود و یا وسیله ای که برای سفر اجاره شده است نباشد، هزینه سفر او به کشور محل اقامت قابل پرداخت خواهد بود.

خدمات مربوط به تاخیر در ورود چمدان ها

در صورتی که بار تحویل داده بیمه شده به خط هوایی در زمان ورود به کشور مقصد مسافر به وی تحویل داده نشود، هزینه های خرید لوازم و مواد بهداشتی ضروری تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت خواهد بود.

خدمات مربوط به تاخیر در پرواز هواپیما

در صورتیکه وسیله نقلیه عمومی مورد استفاده بیمه گذار حداقل ۶ ساعت تأخیر داشته باشد، شرکت کمک رسان هزینه های اضافی تقبل شده به دلیل این تأخیر (از قبیل هزینه های حمل و نقل، اقامت در هتل و همچنین خوراک) تا سقف های مندرج در بیمه نامه را به وی جبران خواهد نمود.

حواله وجه نقد

چنانچه بیمه شده در طول سفر خود به خارج از کشور محل اقامت، در نتیجه سرقت، مفقود شدن بار، بیماری و یا حادثه (که می توان از طریق مدارک مربوطه نظیر رسید، تاییدیه، شکواییه رسمی و غیره به اثبات برسد) پول نقد خود را از دست بدهد،

شرکت بیمه سامان به شرط سپرده گذاری مبلغ مورد تقاضا در قالب چک بانکی، حواله و یا پول نقد در دفتر مرکزی خود در تهران نسبت به حواله حداکثر ۱۱۰ یورو اقدام خواهد نمود.

ارسال وجه الضمان

شرکت بیمه سامان هر گونه وجه الضمان مورد درخواست بیمه شده را حداکثر تا سقف ۱۱۰ یورو مشروط بر اینکه مبلغ مورد درخواست بیمه شده ابتدا در ایران و به صورت چک بانکی، حواله و یا پول نقد نزد دفتر مرکزی این شرکت در تهران به سپرده گذاشته شده باشد، حواله خواهد نمود.

شاید بخواهید بدانید: بیمه مسافرتی خارج از کشور سامان

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+