خرید بیمه تکمیلی درمان

3 سال پیش
خرید بیمه تکمیلی درمان

خرید بیمه تکمیلی درمان

بیمه های تکمیلی در تمام دنیا به دنبال جبران هزینه های درمانی افراد بیمه شده می باشند. تمامی متخصصان و صاحبنظران صنعت بیمه مهم‌ترین بیمه‌ها را بیمه‌هایی می دانند که به سلامتی و بیماری‌ها افراد مرتبط است. بیمه درمان تکمیلی، بیمه عمر و بیمه حوادث جزو شاخه بیمه اشخاص هستند.

بیمه تکمیلی پوشش‌های درمانی را برای انواع بیماری‌ها در نظر می گیرد. بیمه های درمان تکمیلی در زمانی که فرد بیمه شده نیاز به خدمات درمانی داشته باشند مورد استفاده قرار می گیرند. اما آنچه اهمیت پیدا می کند آشنایی با انواع بیمه های تکمیلی، پوشش های درمانی بیمه درمان تکمیلی، نحوه خرید و چگونگی استفاده از این بیمه نامه ها است.

شاید بخواهید بدانید: بیمه درمان تکمیلی سامان طرح عقیق

انواع بیمه‌های درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی در شرکت‌های مختلف بیمه به دو صورت انفرادی و گروهی صادر می گردد. پوشش داندانپزشک و زایمان از خدمات مهمی است که اغلب افراد در بیمه درمان تکمیلی به دنبال آن هستند. انواع بیمه درمانی که می‌تواند در شرکت‌های بیمه وجود داشته باشد عبارت است از:

بیمه درمان تکمیلی گروهی

بیمه درمان تکمیلی گروهی سامان عبارت است از تعهد بیمه گر به جبران بخشی از هزینه های بیمارستانی و جراحی ناشی از بیماری، حادثه و سایر پوشش های اضافی درمانی هر یک از بیمه شدگان که در تعهد بیمه گر پایه نیست و طبق این قرارداد در تعهد بیمه گر قرار گرفته را شامل می گردد.

بیمه شدگان بیمه درمان تکمیلی گروهی سامان عبارتند از کلیه کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی بیمه گذار که با اتفاق کلیه اعضاء خانواده شان  از طرف بیمه گذار به عنوان بیمه شده معرفی شده اند. منظور از اعضاء خانواده در بیمه درمان تکمیلی گروهی سامان همسر و فرزندان می باشند. پدر و مادر  و سایر افراد تحت تکفل که به تبع بیمه شده اصلی دارای دفترچه بیمه گر پایه می باشند نیز می توانند بیمه شوند. در بیمه درمان تکمیلی گروهی سامان فرزندان ذکور تا سن بیست و دو سال تمام و در صورت اشتغال به تحصیل تمام وقت دانشگاهی تا سن بیست و پنج سال تمام و فرزندان اناث تا هنگام ازدواج و یا اشتغال به کار بیمه می باشند. دانشجویان رشته پزشکی تا سن بیست و شش سال تمام بیمه می شوند. پوشش بیمه ای فرزندان ذکور که در شروع قرارداد مشمول بیمه شده اند تا پایان سال قرارداد ادامه خواهد داشت.

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی 

بیمه‌ درمان تکمیلی در تمامی شرکت های بیمه بصورت گروهی (برای گروه‌های بالای ۵۰ نفر ارائه می‌شود). شرکت بیمه سامان علاوه بر بیمه‌ درمان گروهی، طرح بیمه درمان انفرادی یا درمان خانواده با پوشش‌های کاملتر و هزینه کمتر را ارائه داده است (مزایای بیمه های درمان تکمیلی انفرادی).

با توجه به اینکه بیمه تکمیلی انفرادی از ویژگی خاصی برخوردار است که قبل از اینکه اقدام به خرید این محصول نمایید حتما با مشاور صحبت نمایید. لذا از شما دعوت می‌شود که برای دریافت مشاوره تخصصی بیمه درمان تکمیلی انفرادی فرم مربوطه را تکمیل و ثبت نهایی نمایید.

شرکت بیمه سامان به عنوان شرکت پیشرو در ارائه خدمات بیمه های درمان تکمیلی انفرادی از سال ۱۳۹۵ در کنار بیمه عمر و تشکیل سرمایه ارائه داد که به طور جدی می توان گفت اولین شرکت بیمه گر اقدام به ارائه چنین بیمه ای کرد.

بیمه درمان انفرادی سامان تمام هزینه های بیمارستانی را تا سقف های معینی تحت پوشش قرار می دهد. در این بیمه نامه هزینه های بیمارستانی، جراحی، پاراکلینیکی، ویزیت دارو، زایمان و بسیاری از خدمات بیمه ای را ارائه می دهد.

همانطور که می دانید بیمه های درمان تکمیلی در تمامی شرکت های بیمه به صورت گروهی ارائه می گردد ولی بیمه سامان توانست با بررسی هایی که انجام داد این محصول را در قالب طرح های اقتصادی، منتخب، ویژه، جامع و ممتاز ارائه دهد و هریک از طرح ها پوشش های زایمان، بیمارستانی، جراحی، پاراکلینیکی، ویزیت دارو، دندانپزشکی، جراحی های سرپایی و خدمات آزمایشگاهی را تا سقف معینی را تحت پوشش می دهد.

بیمیو سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه سامان است. در وبسایت بیمیو می توانید انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان را استعلام بگیرید و بیمه نامه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در سامانه بیمیو بیمه‌نامه شما در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان صادر شده و به آدرس دلخواه شما ارسال می گردد.

 

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

صدور معرفی نامه

مراکز طرف قرارداد 

راهنمای تکمیل خسارت

استعلام آنلاین خسارت درمان

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

گروه مالی سامان

کد تخفیف صد هزار تومانی خرید بیمه درمان تکمیلیDARMAN1400ثبت نام
+